×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jest śledztwo przeciwko byłemu prezesowi Radomia


Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo przeciwko Tomaszowi S., byłemu prezesowi lotniska w tym mieście. Zawiadomienie złożyła obecna prezes Dorota Sidorko, która zarzuca S. niegospodarność.Śledztwo, jak informuje PAP, dotyczy sprzedaży mienia spółki przez byłego prezesa, przekazywania przez niego darowizn oraz ujawnienia danych linii lotniczych, z którymi port lotniczy prowadził objęte tajemnicą handlową negocjacje.

Według rzeczniczki prokuratury śledztwo ma wyjaśnić, czy były prezes celowo podał nieprawdziwe wartości i okoliczności sprzedaży mająku spółki w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Drugi zarzut dotyczy tego, że S., już nie będąc prezesem, na konferencji prasowej ujawnił nazwy linii, z którymi toczyły się rozmowy. 

Sidorko na posiedzeniu rady miejskiej w Radomiu dodawała, że były prezes kupił także stylizowaną na wzmacniacz lodówkę, którą następnie lotnisko darowało jednemu ze stowarzyszeń muzycznych.

Tomasz S. był prezesem radomskiego lotniska od 2010 r. do czerwca 2015 r. Wtedy został odwołany przez radę nadzorczą spółki, a zastąpiła go obecna prezes Dorota Sidorko.gość_1a0e8 - Profil
gość_1a0e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie