LOT rezygnuje z lotów z Radomia do Czarnogóry

28 lutego 2024 10:25
Polskie Linie Lotnicze LOT rezygnują z uruchomienia wakacyjnej trasy z Radomia do Podgoricy w Czarnogórze. Trasa zniknęła z systemu rezerwacyjnego polskiego przewoźnika.
Reklama
Kierunek miał zostać zainaugurowany 23 czerwca i być realizowane do 29 września br. Loty miały być obsługiwane raz w tygodniu. Obecnie połączenie nie jest dostępne w systemie rezerwacyjnym LOT-u.

- LOT na bieżąco dostosowują siatkę połączeń, dopasowując ją do popytu i możliwości operacyjnych na danym kierunku. Po przeprowadzeniu dokładnych analiz podjęliśmy decyzję o wycofaniu Podgoricy z siatki połączeń na lato 2024 realizowanych z Radomia. Pasażerom, którzy kupili bilety na to połączenie, proponujemy możliwość wylotu z Lotniska Chopina.
- poinformowało nas biuro prasowe LOT-u.

Niedawno Itaka skasowała loty Z Radomia do Heraklionu na Krecie. Połączenie to miało być realizowane z radomskiego lotniska raz w tygodniu na zlecenie biura podróży Itaka boeingami 737-800. Pierwszy lot na tej trasie planowany był na 12 czerwca br. Chwile potem Itaka poinformowała, że nie poleci z Sadkowa do egipskiego Marsa Alam. Touroperator potwierdził, że loty na tej trasie nie zostaną zainaugurowane.

Biuro podróży Anex Tour oferujące wakacje w Egipcie w sezonie zimowym z wylotem z Radomia zdecydowało się anulować połączenie do Szarm El-Szejku już 10 marca br., a nie jak początkowo planowano dopiero pod koniec kwietnia.

W sezonie letnim w ofercie Itaki z wylotem z Radomia pozostała Antalya w Turcji oraz Tirana w Albanii. Swoje wakacyjne połączenia uruchomi również LOT, który będzie latał do Ochrydy i Prewezy, a także Tirany i Rzymu. Wizz Air w sezonie letnim będzie obsługiwał trasę do cypryjskiej Larnaki.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy