Nie będzie czarterowych lotów z Radomia do Marsa Alam

27 lutego 2024 08:50
Biuro podróży Itaka wycofała ze swojej oferty wakacje w Egipcie z wylotem z Radomia. Touroperator potwierdza, że loty do Marsa Alam nie zostaną zainaugurowane.
Reklama
Według planów loty do egipskiego kurortu miały był realizowane między 15 czerwca i 14 września br. To kolejne czarterowo połączenie, z którego uruchomienia z Radomia rezygnuje Itaka. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że również loty do Heraklionu nie zostaną zainaugurowane.

W sezonie letnim w ofercie Itaki z wylotem z Radomia pozostały już tylko Antalya w Turcji oraz Tirana w Albanii. Swoje wakacyjne połączenia uruchomi rónież LOT, który będzie latał do Ochrydy, Podgoricy i Prewezy. Biuro podróży Anex Tour oferujące wakacje w Egipcie w sezonie zimowym z wylotem z Radomia zdecydowało się anulować połączenie do Szarm El-Szejku już 10 marca br., a nie jak początkowo planowano dopiero pod koniec kwietnia.


Oferta lotów z Radomia wydaje się kurczyć z każdym dniem i obecnie trudno jest z optymizmem patrzeć w przyszłość portu lotniczego w Sadkowie. W okresie od końca marca do połowy czerwca z mazowieckiego lotniska będzie można polecieć tylko do Rzymu na pokładach samolotów LOT-u oraz do Larnaki Wizz Airem, oznacza to, że aż przez 4 dni w tygodniu terminal lotniska będzie stał całkowicie pusty. Władze portu zakładały obsłużenie w 2024 roku nawet 215 tys. podróżnych, przy obecnej siatce połączeń wydaje się to być bardzo mało prawdopodobne i ponownie odżywają wątpliwości o zasadność całego projektu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy