Parkuj pod samym terminalem na lotnisku w Radomiu

27 marca 2024 08:00
1 komentarz
Podróżowanie samolotem często wymaga odpowiedniego planowania, a jednym z kluczowych aspektów jest zagwarantowanie bezpiecznego postoju auta na czas wylotu. W Radomiu zaparkujesz pod samym terminalem.
Reklama
Dla podróżnych korzystających z Lotniska Warszawa-Radom, istnieje doskonałe rozwiązanie w postaci wygodnych parkingów, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, bliskość terminala, ale co najważniejsze, są dostępne w konkurencyjnych cenach.

Parking na Lotnisku Warszawa-Radom znajduje się w dogodnym miejscu, umożliwiając podróżnym wygodne i szybkie dotarcie do terminala. Parkingi P1 i P2 są zlokalizowane bezpośrednio przed terminalem. Podróżujący z radomskiego portu mogą w korzystnej cenie zostawić swój samochód i cieszyć się z podróży.


Aby uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z parkowaniem na lotnisku, istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego. Proces rezerwacji jest prosty i wygodny, umożliwiając podróżnym skoncentrowanie się na przygotowaniach do podróży. Aplikacja Apcoa Flow oferuje szereg wygodnych funkcji, w tym możliwość sprawdzenia obowiązującej taryfy na parkingu. Dzięki automatycznemu rozpoczęciu i zakończeniu sesji parkowania oraz automatycznemu pobraniu opłaty, użytkownicy nie muszą już martwić się o pobieranie biletu i opłacanie go w kasie parkingowej. Dodatkowo, aplikacja umożliwia otwarcie szlabanów po odczycie tablic, eliminując konieczność korzystania z fizycznego biletu. Użytkownicy mają także dostęp do historii transakcji i sesji parkowania, co pozwala na śledzenie wydatków oraz szczegółowe monitorowanie korzystania z parkingu. Przydatną funkcją jest także możliwość generowania faktur bezpośrednio z aplikacji i przesyłania ich na wskazany adres e-mail, co z pewnością ułatwia zarządzanie dokumentacją związaną z parkowaniem. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, korzystanie z parkingu staje się bardziej efektywne i przyjazne dla użytkowników.

Dodatkowym rozwiązaniem jest strefa Kiss&Fly, znajdująca się bezpośrednio przed terminalem. Jest to obszar krótkoterminowego postoju przeznaczonego dla osób, które odwożą lub odbierają pasażerów z lotniska. Darmowy postój w strefie Kiss&Fly jest dostępny przez pierwsze 10 minut.

Parking na Lotnisku Warszawa-Radom to praktyczne rozwiązanie dla podróżnych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę, które jednocześnie nie obciąża portfela. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie lotniska w zakładce parking.

tekst sponsorowany

Ostatnie komentarze

Tatjan 2024-03-27 08:06   
Tatjan - Profil Tatjan
radom jakoś nie cieszy się popularnością? Ach, czemuż? A może operacje cargo biją rekordy?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy