Cypr to za mało! Radomianie piszą list do Wizz Aira

26 grudnia 2023 09:00
1 komentarz
Mieszkańcy Radomia chcą innych kierunków niż oferowane obecnie z Sadkowa. Postanowili napisać petycję do Wizz Aira. Dokąd chcą latać?
Reklama

Radomianie chcą bezpośrednich połączeń do Wielkiej Brytanii, Holandii i Norwegii. Według nich to obecnie najbardziej pożądane kierunki z Radomia. Port obsługuje obecnie wyłącznie kierunki wakacyjno-turystyczne tj. Cypr, Egipt, Włochy, a w sezonie letnim również Turcję, Grecję, Albanię, Czarnogórę i Macedonię Północną. Jednak w ofercie zdecydowanie brakuje typowo migracyjnych kierunków. Mieszkańcy Radomia oraz pasażerowie korzystający z usług otwartego pod koniec kwietnia br. portu lotniczego "widzą potencjał" połączeń m.in. do Wielkiej Brytanii, Holandii czy Norwegii i postanowili napisać petycję do Wizz Aira, by rozważył on możliwość uruchomienia połączeń do wspomnianych krajów. Na tę chwilę trwa zbiórka podpisów.

"Jako pasażerowie regularnie podróżujący z lotniska Warszawa-Radom, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie utworzenia nowego połączenia lotniczego z tego lotniska do Wielkiej Brytanii, Norwegii i Holandii. Zdajemy sobie sprawę, że Wizz Air jest liderem w branży lotniczej, oferując konkurencyjne ceny i szeroką gamę tras. Jednakże, zauważyliśmy brak bezpośrednich połączeń z Warszawy-Radom do niektórych kluczowych destynacji w Europie. W świetle rosnącego zainteresowania podróżami międzynarodowymi, szczególnie do Wielkiej Brytanii, Norwegii i Holandii, uważamy, że dodanie takich tras z lotniska Warszawa-Radom przyniosłoby korzyści zarówno dla pasażerów, jak i dla samego przewoźnika"
– czytamy w petycji skierowanej do Wizz Aira.Przypomnijmy, że węgierski przewoźnik uruchomił 13 grudnia br. pierwsze połączenie radomskiego lotniska do Larnaki na Cyprze. Relację z inauguracyjnego rejsu opisaliśmy szczegółowo w artykule „Lecimy na Cypr. Czyli pierwszy rejs Wizz Aira z Radomia do Larnaki”.

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2023-12-27 20:25   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Zarząd portu nie daje rady więc radomianie wzięli sprawy w swoje ręce :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy