×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Żarty o bombie na pokładzie Small Planet


Dziś (19.11) na ranem załoga samolotu Small Planet Airlines lecącego z Warszawy do Hurghady otrzymała informacje o potencjalnym zagrożeniu. Jeden z pasażerów twierdził, że ma ładunek wybuchowy.


Lot o numerze P7 8015 wykonywany airbusem A320 został przekierowany na najbliższe lotnisko w Burgas w Bułgarii, gdzie bezpiecznie wylądował po tym jak jeden z pasażerów poinformował personel pokładowy, że posiada on ładunek wybuchowy.

Pasażer poinformował później załogę, że był to tylko żart. Jednak w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich podróżnych rozpoczęto wszystkie procedury z tym związane.

Po wylądowaniu wszyscy pasażerowie opuścili samolot, a ich bagaże zostały wyładowane. Ze względów bezpieczeństwa bagaże podręczne jak i rejestrowane zostały ponownie sprawdzone. Kontroli bezpieczeństwa poddani zostali także wszyscy pasażerowie oraz cały samolot.

Small Planet Airlines przy współpracy z lokalnymi służbami wdrozył wszystkie wyżej wymienione procedury bezpieczeństwa. Small Planet Airlines wysyła również nowy samolot do Burgas, który zabierze pasażerów do Hurhgady

#Aktualizacja

Według ostatnich informacji przekazanych przez przewoźnika samolot, który wykonywał rejs do Egiptu, został przeszukany przez służby specjalne, które nie stwierdziły obecności ładunków wybuchowych. Pasażer, który awanturował się został aresztowany przez służby bułgarskie.

W celu dowiezienia pasażerów na wakacje o godz. 11:00 czasu polskiego wystartował z Warszawy zapasowy samolot przewoźnika. Dalsza podróż z Burgas do Hurghady planowana jest na ok godz. 16:00 czasu polskiego. Pasażerowie, którzy czekali na wylot z Egiptu do Warszawy przebywali w hotelu.#
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie