Alstom uruchamia "Trzyminutowy przystanek"

22 października 2015 08:54
Alstom uruchamia "Trzyminutowy przystanek", zabawną stronę internetową poświęconą pociągom.
Reklama
Czym jest pantograf ? Jaka była pierwsza, wyprodukowana lokomotywa? Jak metro może jeździć bez kierowcy? Gdzie śpią pociągi? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znalazły się na "trzyminutowym przystanku" – edukacyjnej, angażującej stronie uruchomionej przez Alstom by wytłumaczyć świat pociągów odbiorcom w każdym wieku.

Strona "Trzyminutowy przystanek" podzielona jest na trzy główne sekcje: infografikę, quiz oraz słowniczek. Infografika prezentuje proste i zwięzłe odpowiedzi na pytania poprzez animacje i krótkie opisy. Quiz natomiast pozwala odkryć najważniejsze dane związane z koleją. Nowa strona nie byłaby kompletna bez słowniczka wyjaśniającego w prostych słowach czym jest: wózek, sieć trakcyjna czy osłona boczna.

//www.pasazer.com/img/images/normal/alstom,pociagi,media.png
Strona będzie regularnie rozwijana o nowe tematy, pojawi się też możliwość dzielenia się ciekawostkami poprzez portale społecznościowe. "Trzyminutowy przystanek" jest pierwsza stroną zawierającą jasne i proste informacje ze świata pociągów.

Odwiedź 3minutesstop.alstom.com i odkryj wszystko co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o kolei! Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: angielskiej i francuskiej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy