×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alstom uruchamia "Trzyminutowy przystanek"


Alstom uruchamia "Trzyminutowy przystanek", zabawną stronę internetową poświęconą pociągom.


Czym jest pantograf ? Jaka była pierwsza, wyprodukowana lokomotywa? Jak metro może jeździć bez kierowcy? Gdzie śpią pociągi? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znalazły się na "trzyminutowym przystanku" – edukacyjnej, angażującej stronie uruchomionej przez Alstom by wytłumaczyć świat pociągów odbiorcom w  każdym wieku.

Strona "Trzyminutowy przystanek" podzielona jest na trzy główne sekcje: infografikę, quiz oraz słowniczek. Infografika prezentuje proste i zwięzłe odpowiedzi na pytania poprzez animacje i krótkie opisy. Quiz natomiast  pozwala odkryć najważniejsze dane związane z koleją. Nowa strona nie byłaby kompletna bez słowniczka wyjaśniającego w prostych słowach czym jest: wózek, sieć trakcyjna czy osłona boczna.

//www.pasazer.com/img/images/normal/alstom,pociagi,media.png
Strona będzie regularnie rozwijana o nowe tematy, pojawi się też możliwość dzielenia się ciekawostkami poprzez portale społecznościowe. "Trzyminutowy przystanek" jest pierwsza stroną zawierającą jasne i proste informacje ze świata pociągów.

Odwiedź 3minutesstop.alstom.com i odkryj wszystko co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o kolei! Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: angielskiej i francuskiej.gość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie