Distribusion wprowadza pierwszy GDS dla międzymiastowych autokarów

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
12 sierpnia 2015 14:23
Turystyczny startup technologiczny z Niemiec łączy przewoźników autokarowych z kanałami sprzedaży na całym świecie.
Reklama
Distribusion Technologies wprowadza pierwszy globalny system dystrybucji (GDS) dla międzymiastowych przewoźników autokarowych. Po sukcesie na macierzystym, niemieckim rynku, firma rozpoczęła rozwijać swoją działalność w Polsce. Z myślą o przewoźnikach i sprzedawcach usług turystycznych, Distribusion dąży do uproszczenia procesów związanych z międzynarodową sprzedażą biletów autokarowych.

Turystyczny startup technologiczny z Niemiec łączy przewoźników autokarowych z kanałami sprzedaży na całym świecie. Za pośrednictwem Distribusion przewoźnicy autokarowi uzyskują dostęp do licznych kanałów sprzedaży online i offline, takich jak agencje turystyczne, portale podróżnicze czy aplikacje mobilne. Dzięki dostępowi do zintegrowanej platformy rezerwacyjnej, sprzedawcy usług turystycznych mogą oferować swoim klientom bilety przewoźników z całego świata.

Julian Hauck, dyrektor generalny oraz założyciel Distribusion opisuje misję firmy w następujący sposób: - Chcemy uczynić rezerwację biletów autokarowych tak samo prostą oraz efektywną kosztowo jak rezerwację lotów. Poprzez łączenie przewoźników autokarowych z kanałami sprzedaży, pomagamy im w zdobywaniu nowych międzynarodowych klientów, generowaniu dodatkowej sprzedaży oraz wydajniejszej eksploatacji autokarów. Dotychczas internetowe oraz stacjonarne agencje turystyczne musiały kontaktować się z pojedynczymi przewoźnikami bezpośrednio bądź używać kilku systemów rezerwacyjnych. My oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu możliwy będzie dostęp do wszystkich autokarowych połączeń międzymiastowych z jednego źródła.

Distribusion współpracuje już z 3500 agencjami turystycznymi oraz wieloma sprzedawcami online (ponad 2 miliony odwiedzających użytkowników miesięcznie), umożliwiając im sprzedaż biletów na kursy ponad 60 europejskich przewoźników. Po sukcesie w krajach niemieckojęzyczynych, firma zamierza zintegrować się z polskimi przewoźnikami oraz kanałami sprzedaży.Distribusion wyróżnia wieloletnie doświadczenie na rynku przewozów autokarowych. Założyciele firmy są również twórcami jednej z na jbardziej popularnych stron internetowych dla sprzedaży biletów autokarowych w Niemczech.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy