×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa sezonowa trasa PolskiegoBusa


W okresie od 31 lipca do 17 sierpnia br. PolskiBus wprowadza do swojej oferty nową trasę z Gdańska przez Toruń i Poznań do Berlina. Autobusy będą jeździły na niej dwa razy dziennie. Połączenie to może stać się całoroczne w zależności od zainteresowania pasażerów.


- W odpowiedzi na liczne sygnały dotyczące zapotrzebowania na dodatkowe bezpośrednie połączenia między Gdańskiem a Berlinem mamy przyjemność zaoferować nową trasę łączącą oba miasta. Wakacyjna linia P24 to gwarancja wygodnej podróży bez konieczności oczekiwania na przesiadkę, a także zupełnie nowe połączenie łączące Toruń i Poznań - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Z Gdańska (Dworzec Główny PKS, ul. 3 maja, stanowisko 8) autokary wyjadą o 7:30 i 21:10. Pierwszym przystankiem na trasie po ponad dwóch godzinach jazdy będzie Toruń. Z tego miasta w dalszą podróż autobusy wyruszą o 9:50 i 23:30. Następnie zatrzymają się w Poznaniu, by do Niemiec odjechać o 12:35 i 2:15. W Berlinie na głównym dworcu autobusowym zameldują się odpowiednio o 16:20 i 6:00.

Kursy powrotne rozpoczną się o 9:00 i 21:00. Ze stolicy Wielkopolski przewidziano odjazdy o 12:45 i 00:45, a z Torunia o 15:35 i 3:35. Do Gdańska autokary dotrą o 17:50 i 5:50.

W Berlinie przewidziano także zatrzymania przy lotnisku Schönefeld.

Bilety na nową trasę P24 są już dostępne w sprzedaży.gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie