×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS zimą wykona loty Bergen-Warszawa


Skandynawskie linie lotnicze SAS wykonają w sezonie zimowym 2015/16 cztery loty na trasie Bergen-Warszawa. Zostaną one obsłużone przed i po grudniowych świętach. Przewoźnik zapowiedział też uruchomienie dwóch nowych tras: Sztokholm-Monachium i Oslo-Wilno.Loty z Bergen do Warszawy zostaną wykonane jedynie 18 i 19 grudnia oraz 3 i 6 stycznia. 
Nowa trasa z Oslo do Wilna wystartuje 29 października i będzie wykonywana cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Loty ze Sztokholmu do Monachium to połączenie jedynie na szczyt sezonu narciarskiego. Będzie ono obsługiwane od 5 lutego 2016 r. do 25 marca w piątki, soboty i niedziele. 

SAS zapowiedział też utrzymanie na zimę dotychczas sezonowych tras ze Sztokholmu do Budapesztu, Malty, Malagi, Palmy, Alicante i Faro oraz z Kopenhagi do Barcelony. Połączenie z Kopenhagi do Alicante zostanie przywrócone w okresie świątecznym.

Zimą zwiększy się liczba lotów ze Sztokholmu do: Manchesteru, Las Palmas, Barcelony, Salonik, Pragi i Nicei; z Oslo do: Bergen, Las Palmas, Nicei, Malagi i Alicante, a z Kopenhagi do: Manchesteru, Palmy, Las Palmas, Rzymu, Nicei, Salzburga, Pragi, Budapesztu i San Francisco. 

Dzięki zwiększeniu samolotów wykorzystywanych na trasach ze wszystkich skandynawskich stolic do Londynu-Heathrow SAS zimą zaoferuje aż o 50 tys. więcej miejsc na tych kierunkach. gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie