SAS zimą wykona loty Bergen-Warszawa

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 czerwca 2015 09:53
1 komentarz
Skandynawskie linie lotnicze SAS wykonają w sezonie zimowym 2015/16 cztery loty na trasie Bergen-Warszawa. Zostaną one obsłużone przed i po grudniowych świętach. Przewoźnik zapowiedział też uruchomienie dwóch nowych tras: Sztokholm-Monachium i Oslo-Wilno.
Reklama
Loty z Bergen do Warszawy zostaną wykonane jedynie 18 i 19 grudnia oraz 3 i 6 stycznia.
Nowa trasa z Oslo do Wilna wystartuje 29 października i będzie wykonywana cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Loty ze Sztokholmu do Monachium to połączenie jedynie na szczyt sezonu narciarskiego. Będzie ono obsługiwane od 5 lutego 2016 r. do 25 marca w piątki, soboty i niedziele.

SAS zapowiedział też utrzymanie na zimę dotychczas sezonowych tras ze Sztokholmu do Budapesztu, Malty, Malagi, Palmy, Alicante i Faro oraz z Kopenhagi do Barcelony. Połączenie z Kopenhagi do Alicante zostanie przywrócone w okresie świątecznym.

Zimą zwiększy się liczba lotów ze Sztokholmu do: Manchesteru, Las Palmas, Barcelony, Salonik, Pragi i Nicei; z Oslo do: Bergen, Las Palmas, Nicei, Malagi i Alicante, a z Kopenhagi do: Manchesteru, Palmy, Las Palmas, Rzymu, Nicei, Salzburga, Pragi, Budapesztu i San Francisco.

Dzięki zwiększeniu samolotów wykorzystywanych na trasach ze wszystkich skandynawskich stolic do Londynu-Heathrow SAS zimą zaoferuje aż o 50 tys. więcej miejsc na tych kierunkach.

Ostatnie komentarze

gość_67c0a 2015-06-03 15:49   
gość_67c0a - Profil gość_67c0a
super:) jednorazowa akcja a Polonia na swieta przyleci:)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama