×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa strona mobilna Wizz Aira


Wizz Air uruchomił nową stronę internetową dla urządzeń mobilnych, która będzie stanowiła uzupełnienie dla obecnego serwisu oraz aplikacji na urządzenia Apple i Android. Na razie usprawnienia dotyczącą przede wszystkim wyszukiwania i rezerwowania lotów.Nasze analizy wskazują, że klienci Wizz Air co raz częściej korzystają z urządzeń mobilnych w celu wyszukania i zarezerwowania lotów. Dzięki nowej mobilnej stronie internetowej proces ten stanie się teraz znacznie łatwiejszy - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Johan Eidhagen, dyrektor ds. marketingu i marki w Wizz Airze. - Pierwsze zmiany skupiają się wokół najbardziej popularnych opcji przy dokonywaniu rezerwacji. W nadchodzących tygodniach usprawnimy funkcję odprawy i inne usługi.

Strona mobilna (
m.wizzair.com), poza zwiększoną funkcjonalnością, będzie dostępna w ośmiu językach. Ma to być uzupełnienie oferty aplikacji mobilnych przewoźnika. 

W połowie maja, przy okazji prezentacji nowego wizerunku w Warszawie, Wizz Air uruchomił także nową stronę internetową na urządzenia stacjonarne

W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost liczby odwiedzających stronę WIZZ, korzystających z urządzeń mobilnych - wybraliśmy więc odpowiedni moment na wprowadzenie zwiększonej funkcjonalności - dodał Eidhagen.
gość_37159 - Profil
gość_37159
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie