11. urodziny Wizz Aira. Nowa strona

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
19 maja 2015 10:42
8 komentarzy
Obchodzący dziś (19.5) 11. urodziny Wizz Air uruchomił nową stronę internetową. Do Warszawy leci już airbus A320 przewoźnika w nowych barwach. Na pokładzie samolotu odbędzie się konferencja prasowa z prezesem linii.
Reklama

Lądowanie samolotu HA-LPW w nowych barwach Wizz Aira jest zaplanowane około godz. 12:00. Warszawa jest drugim po Budapeszcie miastem, w którym odbywa się prezentacja nowego wizerunku spółki.Zmiany widać też na stronie linii. Pojawiło się na niej już nowe logo, w którym kolorowe litery zostały zastąpione jedynie konturami.

Po wejściu na stronę internetową Wizz Aira pasażerowie mogą przejść do rezerwacji lotów lub bezpośrednio do odprawy online. Po wyborze tej pierwszej opcji wyświetla się nowa strona główna. Zmienił się jej układ - zniknęła przede wszystkim duża mapa połączeń, którą zastąpił niewielki odnośnik. Strona jest nieco bardziej uporządkowana niż poprzednia wersja.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
dareck 2015-05-24 10:42   
dareck - Profil dareck
Super promocja po wizzirowemu.. Co drugi bilet gratis, przy czym "gratis" oznaczało konieczność zapłacenia absurdalnie wysokiej opłaty manipulacyjnej za obu pasażerów (105zł zamiast codziennych 35zł) - czyli w sumie 175zł. Ja bym nasłał na Wizzaira tego typa, który się pieklił w mediach o 1gr za "gratisową" pizzę w promocji.. ;)
andrzejtoulon 2015-05-20 07:57   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Na francuskojęzycznej stronie mają błąd w spisie lotnisk docelowych: jest tam Cracovie czyli Kraków a link dotyczy miasta Craiova w Rumunii.
prizimizio 2015-05-19 16:12   
prizimizio - Profil prizimizio
Niech Wizz Air w końcu da 2 bagaże podręczne w cenie biletu, tak jak Ryanair. Bo inaczej, to trzeba koszt bagażu PODRĘCZNEGO dodawać do przelotu i wychodzi już nie taka niska ta cena lotu...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama