×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa luksusowa trasa autokarowa Berlin-Amsterdam


Nowy holenderski przewoźnik autobusowy zaoferuje niespotykany dotąd komfort podróży między Amsterdamem a Berlinem. Pasażerowie mogą liczyć na bardzo szybki przejazd, darmowe napoje (w tym piwo) i gazety oraz wyjątkowo dużo miejsca.City Bus Express na razie kursuje pomiędzy Amsterdamem i Berlinem oraz w kierunku powrotnym jedynie w piątki i niedziele. Jak podkreśla przewoźnik, chce wyróżniać się nie tylko najkrótszym czasem przejazdu, ale i wyjątkowym poziomem komfortu. 

Rozkład jazdy wygląda następująco: wyjazd z Utrechu zaplanowano na godz. 7:00, a z Amsterdamu na 7:45. W stolicy Holandii City Bus Express zabiera pasażerów spod stacji kolejowej Amstel. Po drodze do Berlina zatrzymuje się przy głównych dworcach kolejowych w Amersfoort, Apeldoorn, Enschede i Hanowerze. Przyjazd do stolicy Niemiec (na Centralny Dworzec Autokarowy ZOB) zaplanowano na 16:15.

W drogę powrotną autokar wyjeżdża o 17:30, a do Amsterdamu przyjeżdża o 1:30 w nocy. City Bus Express jest jedynym przewoźnikiem, który wysadza pasażerów przy samym dworcu głównym (NS Centraal Station) w Amsterdamie. 


Autobusy City Bus Express mają jedynie 52 miejsca (to o 15-20 mniej niż w innych autokarach tej wielkości), przez co pasażerowie mają więcej przestrzeni. Przewoźnik zapewnia obsługę stewarda na pokładzie. Pasażerowie otrzymują darmowe napoje (bezalkoholowe i piwo), gazety i czasopisma międzynarodowe oraz chusteczki odświeżające. Na pokładzie autobusu dostępne jest Wi-Fi. City Bus Express podkreśla, że zatrudnia wyłącznie holenderskich, profesjonalnych kierowców mówiących płynnie po angielsku.

Koszt biletu z Berlina do Amsterdamu lub w kierunku przeciwnym dla czytelników Pasazer.com to zawsze 21 euro - rezerwacji należy dokonać na stronie przewoźnika z wykorzystaniem tego odnośnika. Bilety można kupić także poprzez 10 agentów, w tym Deutsche Bahn oraz Betuwe Express, jedną z największych spółek autokarowych w Holandii.

- Możemy oferować niższe ceny niż nasi konkurenci dzięki naszym bardzo niskim kosztom. Nie mamy rozbudowanych biur czy drogiej infrastruktury, nie zatrudniamy kosztownych konsultantów - wyjaśnia Reinier Prijten, prezes City Bus Express.

fot. City Bus Express

Artykuł sponsorowany.gość_0e006 - Profil
gość_0e006
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie