Świat Pasażera pomoże w podróży

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
11 czerwca 2015 13:22
1 komentarz
Kolejna nowość na portalu Pasażer Podróże. Dzięki interaktywnej mapie naszych artykułów teraz jeszcze łatwiej będzie planować podróż! Świat Pasażera uporządkuje materiały podróżnicze naszego portalu.
Reklama

Interaktywna mapa zbiera w jednym miejscu wszystkie artykuły z działów "Bliżej świata", "5 zdjęć z...", "Lądujemy w...", "Kierunek..." oraz recenzje hoteli, saloników biznesowych i obiektów turystycznych.

Czytelnicy mogą w prosty sposób filtrować wyświetlane materiały zgodnie z ich typem. Bez problemu można też przybliżać i przesuwać mapę, aby wyświetlić jedynie interesujący fragment świata.

Każdy punkt na mapie zawiera odnośnik do opublikowanego tekstu, dzięki czemu w prosty sposób można przenosić się pomiędzy artykułem i mapą.

Liczymy, że dzięki Światowi Pasażera planowanie Waszych podróży z Pasazer.com i Pasażer Podróże będzie teraz jeszcze prostsze i bardziej efektywne!

Reklama

Ostatnie komentarze

kitsune 2015-06-12 05:20   
kitsune - Profil kitsune
Świetna pomoc! Skoro ostatnie wprowadziliście możliwość prowadzenia blogów, dobrze by było gdyby mapa zawierała także odnośniki do wpisów na blogach oraz do zdjęć dodawanych przez użytkowników.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama