easyJet wprowadził fast track na 34 lotniskach

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
23 marca 2015 12:39
Uczestnicy programu easyJet Plus mogą już korzystać z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Ułatwienie dotyczy 34 lotnisk w Europie. Przewoźnik zezwolił też członkom tego programu na zabranie na pokład drugiej walizki mieszczącej się pod fotelem.
Reklama

easyJet konsekwetnie rozwija ofertę dla uczestników swojego programu lojalnościowego. W ten sposób spółka chce stworzyć wyjątkowy produkt dla najczęściej latających osób, z których wielu to osoby podróżujące biznesowe.

Szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa dla pasażerów easyJet dostępne jest obecnie na następujących lotniskach: Aberdeen, Ateny, Bazylea, Belfast, Bruksela, Budapeszt, Cagliari-Sardynia, Kolonia-Bonn, Dusseldorf, Edynburg, Faro, Genewa, Glasgow, Hamburg, Lizbona, Liverpool, Londyn-Gatwick, Londyn-Southend, Londyn-Stansted, Lyon, Madera, Manchester, Mediolan-Malpensa, Moskwa, Monachium, Neapol, Newcastle, Nicea, Paryż-Charles De Gaulle, Paryż-Orly, Porto, Praga, Tallinn i Wenecja.

W październiku br. do listy zostanie dodane 35. lotnisko - Londyn-Luton. Na razie nie wiadomo, czy w planach jest wprowadzenie takiej oferty na lotnisku w Krakowie, jedynym polskim porcie lotniczym, do którego lata easyJet.

Również od 19 marca pasażerowie będący członkami easyJet Plus (a także osoby, które wykupiły bilety w taryfie Flex lub miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi) mogą zabrać na pokład drugą sztukę bagażu podręcznego. Musi ona być jednak na tyle mała, by zmieścić się pod poprzedzającym fotelem..
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama