Transaero: Zniżki dla mieszkańców rosyjskiego Dalekiego Wschodu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
12 marca 2015 07:25
2 komentarze
Z końcem lutego br. linie Transaero wprowadziły specjalną zniżkową ofertę na krajowe loty do miast na dalekim wschodzie Rosji. Skierowana jest ona przede wszystkim do zamieszkujących te tereny Rosjan. Akcja odbywa się w ramach Narodowego Programu Dofinansowania Podróży Lotniczych.
Reklama

Linia Transaero uczestniczy w programie już od 2009 roku. W jego ramach, na subsydiowanych lotach, przewiozła już ponad 670 tys. podróżnych.

Tegoroczna edycja obejmuje wszystkie podróże między 1 kwietnia a 31 października br. Adresowana jest kilku grup Rosjan: młodzieży poniżej 23 roku życia, kobiet powyżej 55 roku życia i mężczyzn powyżej 60 lat. System zniżek obowiązuje także osoby niepełnosprawne.

Podróżni mogą skorzystać z łącznie 17 tras, które zostały włączone do programu: czterech z Petersburga (Władywostok, Magadan, Pietropawłowsk Kamczacki, Kabarowsk), a pozostałych z Moskwy.

Ze stolicy Transaero oferuje rejsy do następujących portów lotniczych rosyjskiego Dalekiego Wschodu: Anadyr, Błagowieszczeńsk, Władywostok, Pietropawłowska Kamczacki, Ułan Ude, Chabarowsk, Jużnosachalińsk, Jakuck, Magadan, Komsomolsk nad Amurem, Gornoałtajsk, Narjan-Mar, Norylsk.
Reklama

Ostatnie komentarze

jjemiolo 2015-03-12 18:05   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Rozumiem ze wiesc zaczerpnieta od Transaero, ale ten program to jest narodowy i UN jest jedna z uczestnikow lacznie z Aeroflotem, S7, Jakutia, Jamal, Tajmyr, Polnocny Wiatr, etc. Czyli to nie inicjatywa UN. Ponadto na liscie podanych lotnisk: Narjan Mar, Norylsk sa na polnocy, zas Gorno-Altajsk na poludniu Siberii, a nie na Dalekim Wschodzie. Bowiem program obejmuje Syberie, Daleki Wschod i polnoc. Dodatkow Rosja dofinansowywuje czesc przewozow "regionalnych" i znaczeniu strategicznym. Cos na miare amerykanskiego EAS (Essental Air Service).
pablakiss 2015-03-12 10:30   
pablakiss - Profil pablakiss
Ta linia to kabaret ... 2 tyg temu na trasie do BKK ,., łyse karki z Moskiewskich dyskotek (ochrona sztuk 2 i to nie zart ),., biegali po benku (obłozenie 100%) i zabierali ludziom alkochol kupiony na bezcłówce,., Swoja droga ,., neizła jazda musiaa byc wczesniej ,skoro została na nich wymuszona ochrona samolotu ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama