×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala Pasażera w tym roku nieco inaczej


Już za trzy tygodnie, 10 lutego odbędzie się coroczna gala Pasazer.com wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". W tym roku wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej zjadą się do Trójmiasta, a wręczenie nagród odbędzie się w dość nietypowym miejscu...Już 10 lutego poznamy zwycięzców 11. edycji plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Jak co roku, ogłoszenie zwycięzców głosowania czytelników Pasazer.com oraz wyborów kapituły złożonej z przedstawicieli branży lotniczej i ekspertów odbędzie się na uroczystej gali. 

W tym roku gospodarzem gali jest port lotniczy Gdańsk, a jej przebieg zaskoczy wszystkich uczestników. 

Gale Pasazer.com od lat należą do najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez branży lotniczej w naszym kraju. W tym roku mamy przyjemność współtworzenia tego wydarzenia i mam nadzieję, że nasz zapał, nasze ambicje i nasza zawsze pozytywna energia przełożą się również na charakter tegorocznej imprezy. Czekamy z otwartymi rękami na wszystkich naszych branżowych kolegów i partnerów - mówi Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 

Po raz pierwszy zaprosimy naszych gości do... teatru. Gala odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, przy placu Grunwaldzkim.


Z napisanego wyłącznie dla nas scenariusza goście dowiedzą się wiele o liniach lotniczych, gospodarzach gali oraz o portalu Pasazer.com. Zobaczą branżę lotniczą w krzywym i do rozpuku rozśmieszającym zwierciadle. 

Przygotowany przez nas scenariusz gali Pasazer.com z całą pewnością zaskoczy swoją nowatorską konwencją wszystkich gości. I taki też jest zamysł, a całe wydarzenie należałoby właściwie nazwać jednorodnym spektaklem osadzonym w realiach branży lotniczej - mówi Edmund Jabłoński z Instytutu Edmunda, organizatora gali.

Na scenie pojawią się znakomici artyści Teatru Muzycznego w Gdyni. Nie zabraknie wykonań wokalnych i układów choreograficznych, a wszystko zacznie się od pewnej pomyłki kontrolera lotów - dodaje Andżelika Nowak z Mr Show, odpowiedzialna za scenariusz eventu.

 Edmund Jabłoński i Andżelika Nowak – pomysłodawcy i organizatorzy spektaklu Gali Pasazer.com – podczas prób w Teatrze Muzycznym

Jak co roku, wśród gości nie zabraknie najważniejszych przedstawicieli linii lotniczych z Polski i Europy, władz lotnisk i spółek handlingowych, ekspertów i dziennikarzy, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń lotniczych, a także władz krajowych i samorządowych. 

- Gala Pasazer.com to wydarzenie, na którym jak co roku spotka się cała polska branża lotnicza. Zapraszamy do przyjazdu i zapewniamy, że będzie to mile spędzony czas, a także świetna okazja do kuluarowych rozmów z kolegami, kontrahentami i konkurentami z branży - zachęca Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.

Głosować można do 4 lutego poprzez specjalną stronę internetową plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Czytelnicy Pasazer.com wybiorą zwycięzców w 5 kategoriach: najlepszej linii tradycyjnej na krótkim dystansie, najlepszej linii lotniczej na długim dystansie, najlepszej linii niskokosztowej, najlepszej linii czarterowej oraz najlepszej linii nielatającej z Polski. W kolejnych kategoriach zwycięzców wybierze kapituła. 

Organizatorami gali są Pasazer.com oraz Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, a patronat: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych i Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Patronem merytorycznym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Nie zapominamy o naszych forumowiczach z Trójmiasta i Pomorza - mamy dla Was 5 zaproszeń na naszą galę. Wystarczy na adres konkurs@pasazer.com wysłać swoje zgłoszenie z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 stycznia br. Pośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 5 osób, które zaprosimy na galę. Listę zwycięzców podamy 30 stycznia.

Do zobaczenia w Gdyni!

Aktualizacja 31 stycznia:

Na galę zapraszamy:

1. Damian Jagusz
2. Tomasz Braszka
3. Michał Jędrzejczak
4. Mateusz Machulski 
5. Zuzanna Zubrycka
  

fot. Instytut Edmunda, Mr Showgość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie