Gala Pasażera w tym roku nieco inaczej

22 stycznia 2015 10:35
8 komentarzy
Już za trzy tygodnie, 10 lutego odbędzie się coroczna gala Pasazer.com wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". W tym roku wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej zjadą się do Trójmiasta, a wręczenie nagród odbędzie się w dość nietypowym miejscu...
Reklama
Już 10 lutego poznamy zwycięzców 11. edycji plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Jak co roku, ogłoszenie zwycięzców głosowania czytelników Pasazer.com oraz wyborów kapituły złożonej z przedstawicieli branży lotniczej i ekspertów odbędzie się na uroczystej gali.

W tym roku gospodarzem gali jest port lotniczy Gdańsk, a jej przebieg zaskoczy wszystkich uczestników.

- Gale Pasazer.com od lat należą do najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez branży lotniczej w naszym kraju. W tym roku mamy przyjemność współtworzenia tego wydarzenia i mam nadzieję, że nasz zapał, nasze ambicje i nasza zawsze pozytywna energia przełożą się również na charakter tegorocznej imprezy. Czekamy z otwartymi rękami na wszystkich naszych branżowych kolegów i partnerów - mówi Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Po raz pierwszy zaprosimy naszych gości do... teatru. Gala odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, przy placu Grunwaldzkim.


Z napisanego wyłącznie dla nas scenariusza goście dowiedzą się wiele o liniach lotniczych, gospodarzach gali oraz o portalu Pasazer.com. Zobaczą branżę lotniczą w krzywym i do rozpuku rozśmieszającym zwierciadle.

- Przygotowany przez nas scenariusz gali Pasazer.com z całą pewnością zaskoczy swoją nowatorską konwencją wszystkich gości. I taki też jest zamysł, a całe wydarzenie należałoby właściwie nazwać jednorodnym spektaklem osadzonym w realiach branży lotniczej - mówi Edmund Jabłoński z Instytutu Edmunda, organizatora gali.

- Na scenie pojawią się znakomici artyści Teatru Muzycznego w Gdyni. Nie zabraknie wykonań wokalnych i układów choreograficznych, a wszystko zacznie się od pewnej pomyłki kontrolera lotów - dodaje Andżelika Nowak z Mr Show, odpowiedzialna za scenariusz eventu.

Edmund Jabłoński i Andżelika Nowak – pomysłodawcy i organizatorzy spektaklu Gali Pasazer.com – podczas prób w Teatrze Muzycznym

Jak co roku, wśród gości nie zabraknie najważniejszych przedstawicieli linii lotniczych z Polski i Europy, władz lotnisk i spółek handlingowych, ekspertów i dziennikarzy, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń lotniczych, a także władz krajowych i samorządowych.

- Gala Pasazer.com to wydarzenie, na którym jak co roku spotka się cała polska branża lotnicza. Zapraszamy do przyjazdu i zapewniamy, że będzie to mile spędzony czas, a także świetna okazja do kuluarowych rozmów z kolegami, kontrahentami i konkurentami z branży - zachęca Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.

Głosować można do 4 lutego poprzez specjalną stronę internetową plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Czytelnicy Pasazer.com wybiorą zwycięzców w 5 kategoriach: najlepszej linii tradycyjnej na krótkim dystansie, najlepszej linii lotniczej na długim dystansie, najlepszej linii niskokosztowej, najlepszej linii czarterowej oraz najlepszej linii nielatającej z Polski. W kolejnych kategoriach zwycięzców wybierze kapituła.

Organizatorami gali są Pasazer.com oraz Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, a patronat: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych i Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Patronem merytorycznym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Nie zapominamy o naszych forumowiczach z Trójmiasta i Pomorza - mamy dla Was 5 zaproszeń na naszą galę. Wystarczy na adres konkurs@pasazer.com wysłać swoje zgłoszenie z uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 stycznia br. Pośród najciekawszych zgłoszeń wyłonimy 5 osób, które zaprosimy na galę. Listę zwycięzców podamy 30 stycznia.

Do zobaczenia w Gdyni!

Aktualizacja 31 stycznia:

Na galę zapraszamy:

1. Damian Jagusz
2. Tomasz Braszka
3. Michał Jędrzejczak
4. Mateusz Machulski
5. Zuzanna Zubrycka
  

fot. Instytut Edmunda, Mr Show

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_8663a 2015-01-28 08:39   
gość_8663a - Profil gość_8663a
To spytam.... A czemu nie w Zielonej Górze albo Radomiu na przykład? ;) rozwalają mnie takie pytania
Ludzie - tak wybrali organizatorzy i tak jest. Koniec kropka.
gość_3696a 2015-01-26 20:26   
gość_3696a - Profil gość_3696a
oczywiście wygra ten kto za to zapłaci :) ....a LOT to dno - dają nic kasują jak za komuny , dla mnie te nagrody to bezsens - wystarczy wpisać parę komentarzy które się nie ukazują i wychodzi stronniczość pasazer.com , którego tak naprawde nikt juz nie czyta , bo nie ma nic do zaoferowania oprocz stronniczosci i szurania na kolanach MARKETINGOWI LOTu
gość_4e40f 2015-01-25 14:12   
gość_4e40f - Profil gość_4e40f
Szykują się niezłe jaja, taki "Maraton kabaretowy": LOT będzie odbierać nagrodę za "Sukces roku" ;-))) Jak dla mnie to nie ma większej porażki ostatnich całych siedmiu lat niż LOT z katastrofalnym wynikiem i całkowitym brakiem koncepcji rozwoju.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy