Warszawa - Monachium do likwidacji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
03 marca 2008 14:53
41 komentarzy
Reklama

Nie polecimy z Warszawy do Monachium tanią linią lotnicza Norwegian. Przewoźnik wycofuje się z obsługi trasy z początkiem letniego rozkładu.

Połączenie do Monachium zostało uruchomione niespełna 4 miesiące temu.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2008-03-15 01:20   
humbak - Profil humbak
A proposito "likwidacji", to od 5 kwietnia przestaje istnieć linia FlyNordic. 7 maszyn zostanie przemalowanych w barwy Norwegiana. Ciekawe, czy zunifikuja takze ceny i strone internetowa, a takze produkt i serwis. Bo teraz sa inne i odrebne. Czesto bilet kupowany na flyNordic jest tanszy niz na Norwegian.
hamburg 2008-03-06 16:43   
hamburg - Profil hamburg
jsg: Tez jestem ciekawy....moge tylko dac relacje z W6 na trasie LBC-GDN. Na poczatku tej trasy podrozowali glownie Polacy lub tez ,,polscy Niemcy´´. Ale jednak coraz wiecej tez Niemcow lata ta trasa na urlop lub odwjedzic gdzie ich przotkowie kiedys mieszkali.
humbak 2008-03-06 13:14   
humbak - Profil humbak
Nigdy nie jestem 2 godziny pzred rejsem na lotnisku (no chyba, ze chce wskoczyc do saloniku na sniadanie). Wystarczy byc 1 godzine pzred, nawet jak jest potrzeba odprawy na lotnisku. Nawet wtedy juz nie ma kolejek, gdyz w iekszosc byla na owe 2 godziny pzred i jest cisza i spokoj na odparwie bez kolejek.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama