Warszawa - Monachium do likwidacji

Warszawa - Monachium do likwidacji Nie polecimy z Warszawy do Monachium tanią linią lotnicza Norwegian. Przewoźnik wycofuje się z obsługi trasy z początkiem letniego rozkładu. Połączenie do Monachium zostało uruchomione niespełna 4 miesiące temu.Paweł Cybulak
03/03/2008 14:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-03-15 01:20   
humbak - Profil humbak
A proposito "likwidacji", to od 5 kwietnia przestaje istnieć linia FlyNordic. 7 maszyn zostanie przemalowanych w barwy Norwegiana. Ciekawe, czy zunifikuja takze ceny i strone internetowa, a takze produkt i serwis. Bo teraz sa inne i odrebne. Czesto bilet kupowany na flyNordic jest tanszy niz na Norwegian.
hamburg 2008-03-06 16:43   
hamburg - Profil hamburg
jsg: Tez jestem ciekawy....moge tylko dac relacje z W6 na trasie LBC-GDN. Na poczatku tej trasy podrozowali glownie Polacy lub tez ,,polscy Niemcy´´. Ale jednak coraz wiecej tez Niemcow lata ta trasa na urlop lub odwjedzic gdzie ich przotkowie kiedys mieszkali.
humbak 2008-03-06 13:14   
humbak - Profil humbak
Nigdy nie jestem 2 godziny pzred rejsem na lotnisku (no chyba, ze chce wskoczyc do saloniku na sniadanie). Wystarczy byc 1 godzine pzred, nawet jak jest potrzeba odprawy na lotnisku. Nawet wtedy juz nie ma kolejek, gdyz w iekszosc byla na owe 2 godziny pzred i jest cisza i spokoj na odparwie bez kolejek.
jsg 2008-03-06 11:39   
jsg - Profil jsg
hamburg: Ciekawy jestem ktorej narodowosci jest wiecej Polakow czy Niemcow
hamburg 2008-03-06 11:02   
hamburg - Profil hamburg
Wyczytalem przed chwila w newsach FR na niemieckiej stronie ze FR jest zadowolony ze swojej sprzedarzy biletow z Niemiec do Polski. Wienc mysle ze by sie nie zgadzalo ze FR nie rozwaza otworzyc dalszych tras pomiedzy Polska a Niemcami. Zobaczymy co czas przyniesie ;-)
hamburg 2008-03-04 14:26   
hamburg - Profil hamburg
A swietej pamieci 4P mial plany otwozyl GDN-SXF....szkoda ze zbankrutowali....
yach 2008-03-04 14:23   
yach - Profil yach
maxx: dodaj po godzinie na dojazd na dworzec i z dworca, i stres, bo na dworcach kolejowych jest bez poroniania więcej mętów niż na lotniskach. Główny motyw to kasa. Polacy są po prostu biedni i nie przyzyczajeni do korzystania z samolotów. Dlatego nie ma tanich lotów do Berlina a inne niemieckie kierunki jak widać dogorywają.
hamburg 2008-03-04 13:52   
hamburg - Profil hamburg
maxx: a czemu 2 godziny? Ja jestem na lotnisku jakies 60 min przed od lotem. Starczy....po co tag dlugo czekac? ;-) Tak, tak...,,to tylko 13h´´ *hihi*
maxx 2008-03-04 13:47   
maxx - Profil maxx
ale to tylko 8 godzin pociągiem :) z Gdańska do Berlina. A nawet szybciej... gdyby chciał polecieć, to godzina na dojazd na lotnisko, 2 godziny przed odlotem trzeba być, półtorej godziny lotu, godzina na dojechanie z lotniska, rob się 5,5 godziny, plus stres. A tak sobie siądzie, poczyta, zrelaksuje się, no i za 5x mniejsze pieniądze. Kasa jest ważna ;)
hamburg 2008-03-04 13:33   
hamburg - Profil hamburg
maxx: strasznie....tacy ludie chyba maja za duzo czasu w swojim zyciu *hihihi*
maxx 2008-03-04 13:32   
maxx - Profil maxx
hamburg: Mam kolegę, który ma kobietę w Niemczech i sobie tak kursują do siebie co tydzień, co dwa, co trzy... Pociągiem, samochodem, nigdy samolotem. Kumasz? :)
hamburg 2008-03-04 13:15   
hamburg - Profil hamburg
aguirre: A kiedy powiedzial? Nie mow ze pare lat temu...bo kiedy MOL tez sie pytal kto bedzie latal do GDN. Masz moze zrodlo? Cos mi sie wydaje ze po USA i Wyspach brytyjskich...to w Niemczech zyje najwiecej Polakow. A otwozeniem nowych tras WRO/BZG-NRN i WRO-HHN sprzeciwia sie z tym co mowisz.
aguirre 2008-03-04 11:44   
aguirre - Profil aguirre
hamburg: MOL powiedzial kiedyś, że nie będzie otwierał nowych tras do PL z DE, bo to co są póki co cienko przędą. Akurat BRE to nie jest głowne siedlisko polskich gastarbeiterów i ich rodzin (głpwnie Zagłębie Ruhry). Polacy nie jeżdżą do DE turystycznie, a już na 100% nie do płn. Niemiec. Niemcy też mają atrakcyjniesze kierunki niż PL :(
hamburg 2008-03-04 09:11   
hamburg - Profil hamburg
aguirre: Ale FR ma baze w BRE. Ma mozliwosc Z BRE otworzyc polaczenia do Polski, na ktore ja czekam i byly by mi calkiem na reke. Mieszkajac na poludniu Hamburgu mi jest to obojetnie czy jade do LBC czy BRE. Miej wiecej ta sama droga....moze LBC troche krucej ;-)
lmajchrowski 2008-03-04 04:17   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
ja czekam na konkurencje pomiedzy LOTem a jakas linia z USA na trasie do krk moze byc ord-krk bo juz mam dosc latania LH lub UA z przesiadkami. Moze byc tez DY tylko ze 737 lub nawet 757 bedzie za maly :)
paolo-79 2008-03-04 01:59   
paolo-79 - Profil paolo-79
ja czekam kiedy wreszcie ktos otworzy oczy ze z kurnika nie ma jak poleciec do rzymu (poza ce zero ale co to znaczy)...KRK FCO to polaczenie jakiego brakuje jak zadnego innego...
miras 2008-03-04 00:57   
miras - Profil miras
ja czekam aż DY uruchomi jakiś południowy kierunke z KRK. Może być to Rzym. Chętnie wybiorę się tam kolejny raz :)
paolo-79 2008-03-04 00:49   
paolo-79 - Profil paolo-79
ciao miras:ale ale...DY to w ogole fajna linia.lecialem raz,w ten tydzien tak sie stalo ze polece 2.raz;)pasazer byl by dumny zemnie;)))
miras 2008-03-04 00:45   
miras - Profil miras
Dobry wieczór Paolo_79. Dobrze że oprócz wad C0 dostrzegasz również wady DY - czyli kasowane kierunki :))
paolo-79 2008-03-04 00:43   
paolo-79 - Profil paolo-79
przepraszam ale kiedy dostaje msg na priv od cezary czuje sie jak wtedy kiedy slucham muzyke Björk...czy ten gosc ma zdrowo w glowie?pls Pawle adminie o funkcie blokady msg od wybranego uzytkownika...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy