×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wybierz Najlepszą Linię! Rusza 11. edycja plebiscytu


Najlepsza linia tradycyjna na krótkich i długich dystansach, niskokosztowa, czarterowa oraz nielatająca do Polski - jak co roku czytelnicy Pasazer.com oddadzą głosy na przewoźników lotniczych. Rusza 11. edycja plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza, którą zwieńczy gala w Gdańsku.Plebiscyt organizowany przez Pasazer.com wkracza już w druga dekadę. To największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt wyróżniający najlepszych przewoźników w Polsce. Partnerem jego jedenastej edycji i organizatorem gali wieńczącej plebiscyt został Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Patronat nad plebiscytem objęli: Piotr Ołowski, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Krzysztof Kapis, prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Artur Tomasik, prezes Związku Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym plebiscytu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jak co roku, w podstawowych kategoriach zwycięzców wybiorą sami pasażerowie. Głosy można oddawać już poprzez specjalną stronę internetową. Głosowanie potrwa do początku lutego, a plebiscyt zostanie uroczyście podsumowany w Gdańsku. Na uczestników głosowania czeka smartfon myPhone Luna.

Pasażerowie mogą wybrać najlepszą linię niskokosztową, tradycyjną pod względem produktu krótkodystansowego oraz tradycyjną pod względem produktu długodystansowego. Głosy będzie można oddawać także w kategoriach przewoźników czarterowych. W tych grupach konkurują jedynie te linie, które latają regularnie z Polski. 

Podobnie jak w ubiegłym roku, wprowadziliśmy również kategorię najlepszej linii nielatającej z Polski. Dzięki temu pasażerowie mogą nagrodzić przewoźników, którzy uprzyjemniali im dalekie podróże. Z uwagi na wielką liczbę funkcjonujących na świecie linii lotniczych, kandydatami w tej kategorii są tylko największe spółki, które zostały najwyżej ocenione w ostatnim roku przez naszych czytelników.  

Pasażerowie każdą z linii mogą ocenić wystawiając od 1 do 10 gwiazdek w zależności od jakości produktu (10 to ocena najwyższa). 

Każdy ma własne kryteria, którymi będzie kierował się przy ocenie, ale prosimy wziąć pod uwagę siatkę połączeń, komfort podróży, jakość obsługi, ceny i wszystkie inne czynniki, które są dla was ważne. 

W ubiegłym roku zwycięzcami plebiscytu zostali: Wizz Air (niskokosztowa), Lufthansa (tradycyjna na krótkim dystansie), Emirates (tradycyjna na długim dystansie), Enter Air (czarterowa) oraz Singapore Airlines (nielatająca do Polski).
Oddano ok. 24 tys. głosów. Liczymy, że w tym roku będzie ich więcej!
gość_03ead - Profil
gość_03ead
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie