Wybierz Najlepszą Linię! Rusza 11. edycja plebiscytu

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
04 listopada 2014 22:03
14 komentarzy
Najlepsza linia tradycyjna na krótkich i długich dystansach, niskokosztowa, czarterowa oraz nielatająca do Polski - jak co roku czytelnicy Pasazer.com oddadzą głosy na przewoźników lotniczych. Rusza 11. edycja plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza, którą zwieńczy gala w Gdańsku.
Reklama

Plebiscyt organizowany przez Pasazer.com wkracza już w druga dekadę. To największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt wyróżniający najlepszych przewoźników w Polsce.Partnerem jego jedenastej edycji i organizatorem gali wieńczącej plebiscyt został Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Patronat nad plebiscytem objęli: Piotr Ołowski, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Krzysztof Kapis, prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Artur Tomasik, prezes Związku Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym plebiscytu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jak co roku, w podstawowych kategoriach zwycięzców wybiorą sami pasażerowie. Głosy można oddawać już poprzez specjalną stronę internetową. Głosowanie potrwa do początku lutego, a plebiscyt zostanie uroczyście podsumowany w Gdańsku. Na uczestników głosowania czeka smartfon myPhone Luna.

Pasażerowie mogą wybrać najlepszą linię niskokosztową, tradycyjną pod względem produktu krótkodystansowego oraz tradycyjną pod względem produktu długodystansowego. Głosy będzie można oddawać także w kategoriach przewoźników czarterowych. W tych grupach konkurują jedynie te linie, które latają regularnie z Polski.

Podobnie jak w ubiegłym roku, wprowadziliśmy również kategorię najlepszej linii nielatającej z Polski. Dzięki temu pasażerowie mogą nagrodzić przewoźników, którzy uprzyjemniali im dalekie podróże. Z uwagi na wielką liczbę funkcjonujących na świecie linii lotniczych, kandydatami w tej kategorii są tylko największe spółki, które zostały najwyżej ocenione w ostatnim roku przez naszych czytelników.

Pasażerowie każdą z linii mogą ocenić wystawiając od 1 do 10 gwiazdek w zależności od jakości produktu (10 to ocena najwyższa).

Każdy ma własne kryteria, którymi będzie kierował się przy ocenie, ale prosimy wziąć pod uwagę siatkę połączeń, komfort podróży, jakość obsługi, ceny i wszystkie inne czynniki, które są dla was ważne.

W ubiegłym roku zwycięzcami plebiscytu zostali: Wizz Air (niskokosztowa), Lufthansa (tradycyjna na krótkim dystansie), Emirates (tradycyjna na długim dystansie), Enter Air (czarterowa) oraz Singapore Airlines (nielatająca do Polski).
Oddano ok. 24 tys. głosów. Liczymy, że w tym roku będzie ich więcej!

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_6c509 2014-11-12 12:11   
gość_6c509 - Profil gość_6c509
a od kiedy Enter jest linia lotnicza ?
gość_2fe83 2014-11-11 21:23   
gość_2fe83 - Profil gość_2fe83
Enter Air to bardzo\o dobra linia czarterowa, z miłą atmosferą na pokładzie nie zapominającą o bezpieczeństwie pasażerów:)
BA850 2014-11-07 11:18   
BA850 - Profil BA850
@gość_8427a: tak samo w BA - nie ważne, czy lot domestic, short/long haul, piwko i alkoholowe w economy zawsze są ;) ostatnio na locie ATH-LHR dostałem 4 kolejki ginu z tonikiem...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama