×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koleje Mazowieckie na Dni Transportu Publicznego


W najbliższy weekend (20-21 września) odbędą się Dni Transportu Publicznego, które poprzedzają Światowy Dzień bez Samochodu (22.09). Koleje Mazowieckie wspólnie ze Stowarzyszeniem Sympatyków Komunikacji Szynowej organizują Dzień Kolejowy.


Pierwszy pociąg specjalny do Konstancina-Jeziorny (stacja Jeziorna) wyruszy z Warszawy Zachodniej w niedzielę 21.09 o godz. 9.31 (peron 4). Podróż potrwa około 40 minut. Podczas jazdy odbędzie się debata poświęcona możliwości rozwoju połączeń kolejowych w aglomeracji warszawskiej. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz samorządowych, w tym m.in. wicemarszałek województwa mazowieckiego Wiesław Raboszuk, eksperci, kolejarze i dziennikarze. Na miejscu, czyli w Konstancinie-Jeziornie, będzie czekał przewodnik, który oprowadzi grupę po starej części uzdrowiska oraz na okolicznościowy piknik. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie także możliwość obejrzenia linii służącej do przewozu węgla od stacji Jeziorna do elektrociepłowni na Siekierkach. 

W sobotę (20.09) odbędzie się gra miejska. Start o godz. 10.30 z zajezdni autobusowej przy ul. Ostrobramskiej 38. Gra odbędzie się pod hasłem prowadzonej obecnie kampanii społecznej: „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej”. Tego dnia uczestnicy będą mogli odwiedzić również stoisko Kolei Mazowieckich. 

Szczegółowy plan imprezy wraz z rozkładem jazdy pociągów specjalnych i sposobem rezerwacji miejsc dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Sympatyków Komunikacji Szynowej www.ssks.orggość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie