×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair przewiózł 9,4 mln pasażerów w sierpniu


Ryanair przewiózł w sierpniu 2014 roku 9,4 mln pasażerów - to o 400 tys pasażerów więcej niż rok wcześniej (wzrost o 4%).


Współczynnik wypełnienia miejsc w samolotach wzrósł o 4 punkty procentowe z 89% do 93%. Roczny ruch pasażerski osiągnął rekordowy wynik 83,4 mln pasażerów (wzrost o 4%) 

Ruch pasażerski Ryanair wzrósł o 400 000 do rekordowego poziomu 9,4 mln klientów w sierpniu, za sprawą naszych najniższych cen, a także ciągle ulepszanej obsługi klienta, w tym naszej nowej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, przydzielanym miejscom, możliwości wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej i możliwości używania urządzeń elektronicznych podczas wszystkich lotów. Wprowadzenie naszych pakietów usług dla rodzin i biznesu okazało się olbrzymim sukcesem i również przyczyniło się do osiągnięcia tak rekordowych wyników dotyczących wypełnienia miejsc w samolotach -  mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie