Wygraj tablet z Eurolot

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
14 grudnia 2013 12:16
Reklama

Na stronie Eurolot.com wystartował konkurs związany z ubezpieczeniami turystycznymi. W zamian za wymyślenie hasła promującego polisy można wygrać zestawy z tabletami. Konkurs skierowany jest do pasażerów linii lotniczej wykupujących wraz z biletem ubezpieczenie.

Wspólny konkurs będzie trwał do końca czerwca 2014 roku, a 33 nagrody losowane będą w siedmiomiesięcznych edycjach (po pięć, w ostatniej 3). Pełen pakiet zawiera tablet Overmax z czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz, w zestawie z etui z klawiaturą USB, kartą pamięci 32GB i starterem T-Mobile z internetem.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić bilet na przelot liniami Eurolot.com oraz pakiet ubezpieczeniowy Mondial Assistance i wymyślić hasło reklamujące pakiety ubezpieczeniowe. Swoją propozycję trzeba przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie. Hasło musi zawierać w treści nazwy firm „Eurolot” oraz „Mondial Assistance.

Konkurs "Hasło dla Eurolot.com i Mondial Assistance!” – parametry nagrody:
  • tablet firmy Overmax model Solution 7 II o parametrach: ekran 7 cali, czterordzeniowy procesor 1,5 GHz, 1 GB RAM, GPS, Bluetooth, modem 3G, dual SIM z obsługą sieci AERO2
  • etui z klawiaturą USB
  • karta pamięci 32GB
  • starter T-Mobile z internetem 2GB na start
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama