4You poleci z Łodzi w 8 kierunkach

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
17 lipca 2014 09:37
73 komentarzy
Reklama

Dziś (17.07) spółka 4 You Airlines podczas konferencji prasowej w Porcie Lotniczym w Łodzi ogłosiła uruchomienie na tym lotnisku swojej bazy operacyjnej oraz nowych połączeń. O sprawie pisaliśmy wczoraj w artykule "4You ogłosi bazy w Rzeszowie i Łodzi".

4You Airlines planuje zbazować w Łodzi jednego Airbusa A320 i uruchomić połączenia na trasach:

Loty rozpoczną się od 3 listopada. Sprzedaż biletów rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie - 1 sierpnia na stronie przewoźnika.



- Od jesieni będziemy mieli w Łodzi zbazowany samolot. Jest to milowy krok w rozwoju łódzkiego lotniska i daje nam wiele nowych możliwości, których do tej pory nie mieliśmy. Samoloty będą startować z Łodzi wcześnie rano da możliwość dostania się do portu docelowego około 8-9 rano więc jest to idealne połączenie dla ruchu biznesowego, dla którego jak wiemy rozkład tego typu jest jedną z najistotniejszych kwestii. Jeśli chodzi o połączenia czarterowe, zbazowany samolot to lepszy rozkład ale też zupełnie nowe możliwości rozmów z touroperatorami o nowych kierunkach czarterowych na lato 2015 – powiedział Przemysław Nowak, prezes Portu Lotniczego Łódź.

1 sierpnia rozpocznie się promocja na nowe trasy, przewoźnik zaoferuje 7 tys. biletów w cenie 47 zł. Przez miesiąc jako bonus będzie oferował ubezpieczenie turystyczne.

- Dla nas jest to również szczególny dzień i doniosła chwila, bowiem wchodzimy na rynek regularnych połączeń lotniczych jako nowa linia, ale też posiadająca duże doświadczenie w projektach czarterowych, a także jako jeden z największych w Polsce tour-operatorów – podkreślił Michał Mikołajczak, wiceprezes 4YOU Airlines.

Zdaniem Mikołajczaka, to właśnie doświadczenie na rynku turystycznym i długoletnia obecność na tymże rynku firmy Alfa Star, która od początku działalności 4YOU Airlines jest zaangażowana w ten projekt, pozwoliły realnie myśleć o urzeczywistnieniu tego ambitnego przedsięwzięcia.

Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas produkt będzie cieszył się zainteresowaniem i zaufaniem pasażerów, bowiem proponujemy bardzo prosty system rezerwacji i przejrzystą politykę cenową, zarówno pod względem ceny przelotu, jak też opłaty za bagaż i oferty sprzedaży pokładowej – dodał.

4You Airlines rozpocznie obsługę połączeń rejsowych 3 listopada 2014 roku. Dwa samoloty przewoźnika typu Airbus A320 ze 180 miejscami na pokładzie, będą bazować na lotniskach w Łodzi i w Rzeszowie. W 2015 roku flota przewoźnika rozszerzy się o kilka następnych maszyn tego samego typu, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów czarterowych i regularnych również z innych polskich portów lotniczych. Obecnie 4You Airlines obsługuje połączenia czarterowe z polskich lotnisk we współpracy między innymi z firmą Eurolot.

Tomasz Wyszyński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_96860 2014-07-31 22:23   
gosc_96860 - Profil gosc_96860
Na marginesie - koncesja Bingo Airways jest zawieszona.
zobacz link
gosc_de2da 2014-07-31 22:21   
gosc_de2da - Profil gosc_de2da
Wczoraj (30-07) na stronach ULC pojawił się komunikat dotyczący $You Airlines
zobacz link
infomodlin 2014-07-31 22:18   
infomodlin - Profil infomodlin
na nieznany termin tak głosi oficjalna strona 4YOU na FB
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama