×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs. Wygraj lotnicze studia!Chcesz studiować na kierunku Aviation Management w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie? Konkurs organizowany przez uczelnię daje szansę na darmowe studia przez pierwszy semestr! Zapraszamy do gry o studia!Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Do 29 czerwca przyjmujemy zgłoszenia poprzez specjalny formularz. 30 czerwca opublikujemy w Pasazer.com pytania problemowe w języku angielskim. Na podstawie odpowiedzi (również po angielsku) organizatorzy wybiorą 10 najlepszych kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu. 

Zwycięzca "Gry o studia na Aviation Management" otrzyma nagrodę w postaci stypendium w wysokości 100 proc. czesnego za pierwszy semestr studiów. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają stypendium w wysokości 50 proc. czesnego za pierwszy semestr. 

Chętni muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na adres: mnedza@wsiz.rzeszow.pl w nieprzekraczalnym terminie 29 czerwca do godziny 23:59.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie