×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona otwiera sklep we WłoszechBaltona rozpoczyna działalność na lotnisku w Alghero na Sardynii we Włoszech. To kolejny port lotniczy poza Polską, w którym funkcjonuje sklep Baltony. Firma dotychczas za granicą była obecna na lotniskach we Lwowie i w Montpellier. 

Sklep Baltony jest pierwszym sklepem typu multistore na sardyńskim lotnisku w Alghero. Wynajmowana powierzchnia handlowa to ok. 150 m2 regionalnych specjałów. Na lotnisku w Alghero zostało przeznaczone ponad 50% powierzchni handlowej na prezentację asortymentu regionalnego (z regionu Sardynii i innych części Włoch). 

Wśród lokalnych produktów są: oliwki, oliwy, sery, pasty, szeroka oferta regionalnych win oraz kosmetyki. Wśród szerokiego asortymentu klienci odnajdą również bogatą ofertę perfum, alkoholi oraz akcesoriów. Sklep znajduje się w strefie zastrzeżonej. Klienci trafią do niego bezpośrednio po przejściu kontroli bezpieczeństwa. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc powitać Baltonę na naszym lotnisku - powiedział Mario Peralda, dyrektor generalny Sogeaal – Otwarcie sklepu Baltony jest ważnym etapem rozwoju naszego portu i elementem zwiększającym jego atrakcyjności. Do tej pory nie mogliśmy zaoferować naszym podróżnym takiej oferty. Teraz, wraz z innymi inwestycjami, nasz port jest miejscem odpowiadającym na potrzeby pasażerów i spełniającym wysokie standardy, na których bardzo nam zależy. 

- Cieszymy się z możliwości otwarcia sklepu we Włoszech i to w tak w pięknym regionie. Sardynia jest wymarzonym miejscem dla turystów. To nasz pierwszy sklep we Włoszech, które posiadają blisko 17 lotnisk regionalnych obsługujących do 5 mln pasażerów rocznie. Grupa Baltona konsekwentnie realizuje plan zwiększania powierzchni handlowych w sektorze duty free na lotniskach w Europie – powiedział Andrzej Uryga, prezes zarządu PHZ Baltona S.A. 

W tworzeniu projektu wnętrz i aranżacji przestrzeni sklepu brało udział włoskie studio architektoniczne z Mediolanu. 

gość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie