Baltona otworzyła trzy punkty w Jasionce

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 sierpnia 2023 16:18
Baltona otworzyła w terminalu lotniska Rzeszów-Jasionka trzy nowe punkty usługowe - sklep Baltona Ministore oraz dwie kawiarnie Cavarious.
Reklama
Nasza wieloletnia współpraca z Baltoną daje dziś kolejne efekty w postaci sklepu oraz nowych punktów gastronomicznych, zgodnych z najnowszymi trendami w branży. Dzięki nim zwiększy się komfort podróżnych odlatujących z Rzeszowa do USA, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, a także krajów strefy Schengen. To ważne, bo ten rok jest dla Jasionki rekordowy pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Cieszę się, że partnerskie relacje z Baltoną pozwalają nam planować długoterminowy rozwój i wierzę, że przed nami kolejne udane przedsięwzięcia – mówi Michał Tabisz, wiceprezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.


Sklep Baltona Ministore, zlokalizowany w strefie Non-Schengen, zajmuje powierzchnię prawie 45m2 i oferuje kosmetyki światowych marek, prasę, zabawki, akcesoria podróżne oraz asortyment wyrobów tytoniowych i alkoholowych. W obu strefach odlotów, za kontrolą bezpieczeństwa, Baltona otworzyła kawiarnie Cavarious. Każda z nich zajmuje ponad 110m2 metrów przestrzeni i mieści ok. 50 osób. Kawiarnie zapewniają przyjemną atmosferę do relaksu przed wylotem oraz stwarzają cichy kącik do pracy podczas podróży służbowych, dając pasażerom również możliwość odprężenia w przytulnej atmosferze. Oferują bogate menu, które obejmuje różnorodność napojów oraz słodkich przekąsek.


Bardzo się cieszymy, że to właśnie Jasionka jest jednym z pierwszych lotnisk, na którym uruchamiamy i prezentujemy nasze najnowsze formaty. Nasza bliska współpraca trwa nieprzerwanie od blisko 15 lat, a wsparcie i życzliwość są nam okazywane zarówno w tym całym okresie, jak również w trakcie niemal dwóch miesięcy dynamicznych prac remontowych, które przy funkcjonującym lotnisku w szczycie sezonu zawsze są ogromnym wezwaniem. Dlatego dziękuję za ogromną pracę zarządowi i wszystkim pracownikom lotniska, a także ludziom z Baltony. Projektując nowe miejsca koncentrowaliśmy się na komforcie i wygodzie podróżujących – dodaje Jacek Sak, wiceprezes Baltony.

Baltona w kwietniu wprowadziła swoje punkty w porcie w Radomiu, planuje również ponowne otwarcie punktów w Zielonej Górze i Poznaniu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama


dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy