Rok Qatar Airways w Polsce

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
06 grudnia 2013 10:34
15 komentarzy
Reklama

5 grudnia 2012 roku Airbus A320 linii Qatar Airways z Dohy po raz pierwszy wylądował w Warszawie. Początkowo rejsy na trasie Doha – Warszawa odbywały się cztery razy w tygodniu, lecz już po dwóch miesiącach liczba połączeń wzrosła do 7 tygodniowo.

Uruchomienie połączenia do Polski stanowiło część szerszych planów rozwoju na rynku europejskim, zapoczątkowanych w ubiegłym roku przez linie Qatar Airways. Plany te koncentrują się przede wszystkim na identyfikacji zaniedbanych rynków na całym kontynencie europejskim. Wchodząc na polski rynek, linie Qatar Airways jako pierwsze zaoferowały polskim pasażerom połączenia na Bliski Wschód, do Azji, Afryki i Australii.

Dodatkowo trasę Doha – Warszawa obsługuje zazwyczaj personel pokładowy posługujący się językiem polskim.

Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
krzysiekl 2013-12-06 18:07   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ale to nie kwestia linii, to portalu które takie podsyłane notatki z których nic nie wynika zamieszcza. Ok, przypomnieli, że to już rok. Ale według mnie powinni zamieszczać albo bardziej rozbudowane treści albo nic. Może też wtedy linie chcąc by o nich mówiono udostępniałyby więcej danych.
piotrek737 2013-12-06 17:18   
piotrek737 - Profil piotrek737
Ok jak uważasz. Ja nie mam zamiaru się tu spierać bo nie ma nawet o co. Jeżeli linii nie zależy na tym co i jak przekazuje, to nie moja sprawa. Poza tym skoro inni potrafią, to jak widać można.
bagi 2013-12-06 16:52   
bagi - Profil bagi
Piotrek737: "suche info"? - problem, ze w tym artykule nie znajduje zadnego info. Odbieram to jako publikacje dla publikacji - bez zadnej wartosci merytorycznej. Wiecej skoro wspominasz pieniadze to mysle, ze wlasnie one sa motywem takich marketingowych pomyjow. Odnosnie mojej opini co do jakosci portalu to nie bazuje jej wylacznie na tym artykule.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama