×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


JAL zainaugurował loty do HelsinekLinie Japan Airlines (JAL) zainaugurowały dziś (1.07) rejsy z Tokio do Helsinek. Pierwszy lot na tej trasie miał odbyć się 26 marca tego roku. Powodem opóźnienia było uziemienie Boeingów 787 Dreamliner, które były przeznaczone do obsługi tego połączenia.Nowe rejsy, to wynik rozszerzenia współpracy pomiędzy JAL i Finnairem. Początkowo loty miały odbywać się cztery razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki i niedziele. Jednak w ostatnich miesiącach JAL zmienił plany i obecnie oferuje do stolicy Finlandii codzienne loty.

Rejs JL 413 startuje z Tokio-Narita o 10:30, na lotnisku w Helsinkach samolot wyląduje o 14:55. Rejs powrotny JL 414 będzie odbywał się o godzinie 17:25, na lotnisku w Tokio-Narita spodziewany jest o 9:05 następnego dnia.

- Chcemy bardzo gorąco powitać w Finlandii naszego partnera z oneworld, jakim są linie Japan Airlines. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że możemy nadal rozszerzać naszą dobrze funkcjonującą współpracę, przez co jeszcze bardziej wzmacniamy swoją pozycję w Azji - powiedział Pekka Vauramo, nowy prezes linii Finnair.Obecnie pomiędzy Japan Airlines i Finnairem obowiązuje umowa code-share dzięki której cztery krajowe loty obsługiwane przez JAL (Haneda, Fukuoka, Sapporo i Okinawa) posiadają numer lotów linii Finnair. Natomiast numery lotów linii JAL posiadają wszystkie połączenia Finnaira pomiędzy Helsinkami i Japonią (Tokio, Osaka i Nagoja) oraz 11 połączeń fińskiego przewoźnika na trasach europejskich.

Piotr Bożyk
Fot. Helsinki Airportgość_c0e23 - Profil
gość_c0e23
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie