×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Canada Rouge: Nowy kanadyjski LCCNa początku lipca Air Canada uruchomi nowego przewoźnika niskokosztowego - Air Canada Rouge. Taką informacje przekazał zarząd linii podczas konferencji prasowej, na której zaprezentował markę nowej linii.- Uruchomienie przewoźnika niskokosztowego to wyjście naprzeciw wzrostowi liczby pasażerów na trasach typowo wakacyjnych - powiedział podczas konferencji Michael Rousseau, dyrektor finansowy Air Canada.

Flota nowej linii składać się będzie z około 50 samolotów w skład której wejdą Airbusy A319 oraz Boeingi 767-300ER. Maszyny zostaną przeniesione z floty Air Canada do nowej spółki, która będzie oferowała kierunki wakacyjne na Karaiby oraz do Meksyku i Europy.Air Canada Rouge rozpocznie działalność trzema Airbusami A319 i trzema B767-300ER. Do końca roku przewoźnik ma posiadać 10 A319 i pięć B767. Obecna flota Air Canada składa się ze 194 samolotów, w tym: 37 Airbusów A319 i 30 B767-300ER.W sezonie letnim 2013 Boeingi 767 obsłużą połączenia z Toronto do Edynburga, Wenecji oraz Aten, a z Montrealu polecimy tylko do Aten.Airbusy A319 polecą z Toronto do San Jose, Liberii, Varadero, Kingston, Santa Clary, Cavo Coco, Samana, Puerto Plata, Holguin oraz Punta Cana.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie