Flying Blue triumfuje na Freddie Awards

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 maja 2013 15:00
1 komentarz
Reklama

Program Flying Blue, należący do linii lotniczych Air France-KLM, został zwycięzcą w regionie Europy i Afryki w kategorii "najlepszy program lojalnościowy w 2013 roku w lotnictwie" w ramach nagród "Freddie Awards". Flying Blue jest niekwestionowanym triumfatorem tegorocznej edycji konkursu i zdobywcą aż pięciu nagród w regionie w sześciu ocenianych kategoriach.

W tegorocznym głosowaniu udział wzięło prawie 3 miliony osób z całego świata, które często podróżują. Flying Blue oprócz nagrody dla "Najlepszego Programu Lojalnościowego w regionie Europy i Afryki" zwyciężył również w czterech innych kategoriach branży lotniczej w tym samym regionie: "Najlepsza Promocja", "Najlepsze Możliwości Wykorzystania Punktów" i "Najlepszy Program Elite". W kategorii "Najlepsza Karta Kredytowa Lojalnościowa" zwyciężyła "Flying Blue American Express Card".Nie spodziewaliśmy się deszczu nagród w aż 5 kategoriach. Bardzo cieszy nas uznanie wśród osób, które dużo czasu spędzają w podróży i zdecydowały się wziąć udział w badaniu. Nasz program staje się coraz bardziej popularny i obecnie liczy ponad 21 milionów członków na całym świecie. Posiadacze kart członkowskich chwalą sobie przede wszystkim możliwość korzystania z wielu funkcji online oraz szereg przywilejów i bonusów – podsumował David Garcia, dyrektor Air France/KLM na Polskę.

Konkurs "Freddie Awards" powstał w 1988 roku i obecnie jest najwyższym wyróżnieniem na świecie w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania. Celem "Freddie Awards" jest umożliwienie podróżującym wyrażenia swoich opinii na temat usług oferowanych przez branże lotniczą i hotelarską, z którą obecnie związanych jest na świecie ponad 300 milionów osób. Statuetka "Freddie" jest symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży. Więcej informacji dostępnych jest na stronie konkursu.

Fot. Air France-KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_650fa 2013-05-23 16:49   
gosc_650fa - Profil gosc_650fa
Bardzo cieszy porażka miles and more, bo może pójdą po rozum do głowy i czegoś ich to nauczy, oby...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama