×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Flying Blue triumfuje na Freddie AwardsProgram Flying Blue, należący do linii lotniczych Air France-KLM, został zwycięzcą w regionie Europy i Afryki w kategorii "najlepszy program lojalnościowy w 2013 roku w lotnictwie" w ramach nagród "Freddie Awards". Flying Blue jest niekwestionowanym triumfatorem tegorocznej edycji konkursu i zdobywcą aż pięciu nagród w regionie w sześciu ocenianych kategoriach.

W tegorocznym głosowaniu udział wzięło prawie 3 miliony osób z całego świata, które często podróżują. Flying Blue oprócz nagrody dla "Najlepszego Programu Lojalnościowego w regionie Europy i Afryki" zwyciężył również w czterech innych kategoriach branży lotniczej w tym samym regionie: "Najlepsza Promocja", "Najlepsze Możliwości Wykorzystania Punktów" i "Najlepszy Program Elite". W kategorii "Najlepsza Karta Kredytowa Lojalnościowa" zwyciężyła "Flying Blue American Express Card".Nie spodziewaliśmy się deszczu nagród w aż 5 kategoriach. Bardzo cieszy nas uznanie wśród osób, które dużo czasu spędzają w podróży i zdecydowały się wziąć udział w badaniu. Nasz program staje się coraz bardziej popularny i obecnie liczy ponad 21 milionów członków na całym świecie. Posiadacze kart członkowskich chwalą sobie przede wszystkim możliwość korzystania z wielu funkcji online oraz szereg przywilejów i bonusów – podsumował David Garcia, dyrektor Air France/KLM na Polskę.

Konkurs "Freddie Awards" powstał w 1988 roku i obecnie jest najwyższym wyróżnieniem na świecie w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania. Celem "Freddie Awards" jest umożliwienie podróżującym wyrażenia swoich opinii na temat usług oferowanych przez branże lotniczą i hotelarską, z którą obecnie związanych jest na świecie ponad 300 milionów osób. Statuetka "Freddie" jest symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży. Więcej informacji dostępnych jest na stronie konkursu.

Fot. Air France-KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie