×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air India/LAN: 787 poleciały z pasażeramiKolejni przewoźnicy wznawiają loty komercyjne Boeingami 787. Po liniach Ethiopian i Qatar Airways, Dreamlinery zaczęły latać także w Indiach i Chile.

Air India

Boeingi 787 Dreamliner (VT-ANK/ANJ) linii Air India wykonują od 15 maja rejsy z pasażerami. Indyjski przewoźnik jest trzecim, który wznowił loty komercyjne tą maszyną po uziemieniu ich w styczniu tego roku.

B787 Air India obsługują obecnie rejsy krajowe z Delhi do Bangalore oraz z Delhi do Kalkuty.Przewoźnik planuje wykorzystywać Boeingi 787 na krótkich trasach krajowych, a następnie do Londynu-Heathrow (od 22 maja), Frankfurtu (od 30 maja) oraz Paryża (od 6 czerwca).

Air India to piąty na świecie przewoźnik, który odebrał maszyny B787. Obecnie we flocie znajduje się sześć Dreamlinerów. Do końca tego roku linia odbierze jeszcze cztery Boeingi 787.

LAN Airlines

Boeing 787 Dreamliner (CC-BBB) linii LAN wykonał wczoraj (18.05) rejs z pasażerami. Chilijski przewoźnik jest czwartym, który wznowił loty komercyjne tą maszyną po uziemieniu ich w styczniu tego roku.

B787 przewoźnika wystartował 18 maja ze stolicy Chile około godziny 22:30 czasu polskiego. Dreamliner wykonał rotację LA1015/1014 na trasie Santiago de Chile - Buenos Aires.LAN planuje wykorzystywać Boeingi 787 Dreamliner na krótkich trasach, a następnie do Los Angeles (od 1 czerwca), Limy (od 1 lipca), Madrytu i Frankfurtu (od 1 września).

LAN to czwarty na świecie, a pierwszy w Ameryce Południowej przewoźnik, który odebrał maszyny B787. Obecnie w jego flocie znajdują się trzy Dreamlinery. Do końca tego roku linia odbierze jeszcze dwa Boeingi 787.

Piotr Bożyk
Fot. Walter Blakegość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie