RZE: Gala podsumowująca 2012 rok

11 lutego 2013 11:44
7 komentarzy
Reklama

W ubiegły czwartek (07.01) port lotniczy Rzeszów-Jasionka dokonał podsumowania roku 2012. Uroczysta gala, która odbyła się w Hotelu Rzeszów, zgromadziła przedstawicieli m.in. linii lotniczych, touroperatorów, biur podróży oraz władz samorządowych.

Zapraszamy na fotorelację z uroczystego podsumowania minionych 12 miesięcy.

Gale podsumowująca 2012 rok oficjalnie rozpoczął występ artystyczny.Imprezę poprowadził znany i lubiany prezenter Mariusz Zieliński.Po nim głos zabrali Stanisław Nowak, prezes zarządu spółki Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka oraz przedstawiciel Województwa Podkarpackiego.Na scenie pojawił się także Łukasz Sikora, kierownik Zespołu Marketingu i Rozwoju Połączeń. W krótkiej prezentacji przedstawił zmiany jakie zaszły w podrzeszowkim lotnisku w przeciągu ostatniego roku. Podkreślił, że w 2012 po raz pierwszy udało się przekroczyć liczbę pół miliona obsłużonych pasażerów.Sikora dodał, że zmiany jakie zaszły w podrzeszowskim porcie zostały docenione przez pasażerów. Potwierdziło to uzyskanie statusu pięciogwiazkowego lotniska w plebiscycie "Przyjazne Lotnisko 2012" organizowanym przez pasażer.com.Kolejnym punktem wieczoru było przyznanie nagród i wyróżnień najważniejszym partnerom biznesowym lotniska: przewoźnikom lotniczym, touroperatorom oraz agentom sprzedaży.

Najlepszą linią lotniczą 2012 roku pod względem liczby przewiezionych pasażerów został Ryanair.Statuetka dla najlepszej linii lotniczej w kategorii zwiększenia połączeń w ruchu krajowym otrzymały Polskie Linie Lotnicze LOT.Niemiecka linia Lufthansa została nagrodzona przez władze lotniska w kategorii jakość obsługi.Gala stała się również okazją do przyznania nagród dla najlepszych touroperatorów oferujących swoje usługi z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w 2012 roku. W tej kategorii o zwycięstwie przesądzała liczba przewiezionych pasażerów. Nagrody dla Najlepszego Touroperatora powędrowały do :
  • ALFA STAR - kierunek Egipt
  • NOWA ITAKA - kierunek Grecja
  • OASIS TOURS - kierunek Tunezja
  • WEZYR HOLIDAYS - kierunek Turcja


Najlepszym agentem sprzedaży oferty wakacyjnej w Rzeszowie w mijającym roku okazało się Centrum Usług Turystycznych. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Świat Wakacji, King’s Travel oraz Klub Wakacji.

W kategorii najlepszego agenta sprzedaży oferty wakacyjnej w regionie wygrał Escape Travel. Wyróżnienia powędrowały również do Anturja oraz Radtur.

Gale zakończył pokazy artystyczne grypy MultiVisual, uczestników programu "Mam Talent".

Justyna Żyła
fot. Justyna Żyła
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_bdcff 2013-02-13 11:23   
gosc_bdcff - Profil gosc_bdcff
Czytając newsy z RZE można odnieść wrażenie, że tam nic się nie dzieje bo co 2/3 wiadomości stamtąd to jakieś gale i imprezy albo statystyki, zaledwie co 4 wiadomość to coś konkretnego.
gosc_0d258 2013-02-12 18:31   
gosc_0d258 - Profil gosc_0d258
To powinn być gala ale dla pasażerów którzy najczęściej z niej korzystaj
gosc_53a0c 2013-02-12 09:49   
gosc_53a0c - Profil gosc_53a0c
Jak ktoś słusznie zauważył na innym forum RYANAIR nawet nie pofatygował się po bardzo prestiżową nagrodę z Jasionki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama