×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


RZE: Gala podsumowująca 2012 rokW ubiegły czwartek (07.01) port lotniczy Rzeszów-Jasionka dokonał podsumowania roku 2012. Uroczysta gala, która odbyła się w Hotelu Rzeszów, zgromadziła przedstawicieli m.in. linii lotniczych, touroperatorów, biur podróży oraz władz samorządowych.

Zapraszamy na fotorelację z uroczystego podsumowania minionych 12 miesięcy. 

Gale podsumowująca 2012 rok oficjalnie rozpoczął występ artystyczny.Imprezę poprowadził znany i lubiany prezenter Mariusz Zieliński.Po nim głos zabrali Stanisław Nowak, prezes zarządu spółki Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka oraz przedstawiciel Województwa Podkarpackiego.Na scenie pojawił się także Łukasz Sikora, kierownik Zespołu Marketingu i Rozwoju Połączeń. W krótkiej prezentacji przedstawił zmiany jakie zaszły w podrzeszowkim lotnisku w przeciągu ostatniego roku. Podkreślił, że w 2012 po raz pierwszy udało się przekroczyć liczbę pół miliona obsłużonych pasażerów.Sikora dodał, że zmiany jakie zaszły w podrzeszowskim porcie zostały docenione przez pasażerów. Potwierdziło to uzyskanie statusu pięciogwiazkowego lotniska w plebiscycie "Przyjazne Lotnisko 2012" organizowanym przez pasażer.com.Kolejnym punktem wieczoru było przyznanie nagród i wyróżnień najważniejszym partnerom biznesowym lotniska: przewoźnikom lotniczym, touroperatorom oraz agentom sprzedaży.

Najlepszą linią lotniczą 2012 roku pod względem liczby  przewiezionych pasażerów został Ryanair.Statuetka dla najlepszej linii lotniczej w kategorii zwiększenia połączeń w ruchu krajowym otrzymały Polskie Linie Lotnicze LOT.Niemiecka linia Lufthansa została nagrodzona przez władze lotniska w kategorii jakość obsługi.Gala stała się  również okazją do przyznania nagród dla najlepszych touroperatorów oferujących swoje usługi z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w 2012 roku. W tej kategorii o zwycięstwie przesądzała liczba przewiezionych pasażerów. Nagrody dla Najlepszego Touroperatora powędrowały do :
  • ALFA STAR  - kierunek Egipt
  • NOWA ITAKA - kierunek Grecja
  • OASIS TOURS - kierunek Tunezja
  • WEZYR HOLIDAYS -  kierunek Turcja


Najlepszym agentem sprzedaży oferty wakacyjnej w Rzeszowie w mijającym roku okazało się Centrum Usług Turystycznych. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Świat Wakacji, King’s Travel oraz Klub Wakacji.

W kategorii najlepszego agenta sprzedaży oferty wakacyjnej w regionie wygrał Escape Travel. Wyróżnienia powędrowały również do Anturja oraz Radtur.

Gale zakończył pokazy artystyczne grypy MultiVisual, uczestników programu "Mam Talent".

Justyna Żyła
fot. Justyna Żyła


gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie