×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie lotnicze kasują rejsy do IranuLinie lotnicze KLM oraz Austrian kasują rejsy do Teheranu. Lufthansa zmniejsza liczbę oferowanych miejsc na swoich lotach do Iranu.

Ostatni rejs Austrian Airlines z Wiednia do Teheranu odbędzie się już dziś (14.01) wieczorem. Przewoźnik oferował trzy loty tygodniowo z Austrii do Iranu. 

KLM skasuje swoje połączenie z Amsterdamu do Teheranu 31 marca 2013 roku. Obecnie rejsy z Holandii do Iranu obsługiwane są cztery razy w tygodniu samolotem MD11.

Lufthansa zmniejsza natomiast liczbę oferowanych miejsc na lotach do Iranu - do końca marca 2013 roku trasę do Teheranu będzie obsługiwał samolot Airbus A340-300 zamiast Boeinga 747-400. 

Popyt na podróże lotnicze między Europą a Iranem stale zmniejsza się, głównie z powodu sankcji gospodarczych nałożonych na Iran w celu powstrzymania jego programu nuklearnego. Irańskie linie lotnicze, oferujące loty do Europy, również napotykają problemy z powodu sankcji gospodarczych - europejskie porty lotnicze nie wyrażają zgody na tankowanie ich samolotów, przewoźnicy mają również utrudniony dostęp na lotniskach do zapasowych części do swoich maszyn.

Anna Żuchlińskagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie