×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Brema (BRE)


Bremen Airport
Lotnisko położone w południowej części miasta, otoczone nową zabudową - teren w ostatnich latach zabudowany biurami i zabudową komercyjną. Wokół lotniska duże parkingi wielopoziomowe. Na lotnisku są dwa budynki obsługi podróżnych - stary, gruntownie odnowiony gmach terminali 1-3, z którego korzystają tradycyjne linie lotnicze oraz odrębny terminal E, dla pasażerów linii Ryanair. W głównym gmachu taras widokowy oraz ekspozycja historyczna.

  • Okazje z Polski na lotnisko Brema (BRE)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Brema


Jak dojechać na lotnisko Brema?


Samochodem:
Najłatwiejszy dojazd od autostrady A1, po ukończeniu autostrady A281 zjazd z autostrady będzie w bezpośrednim pobliżu lotniska. Dojazd z centrum - z drogi Bremen-Delmenhorst należy zjechać na Nowym Mieście w kierunku lotniska.

Kolej/Metro:
Lotnisko nie posiada własnej stacji kolejowej - dojazd na dworzec kolejowy tramwajem nr 6.

Autobusem:
Tramwaj linii nr 6 kursuje co co 10 minut lub częściej, w dni wolne - co 20 minut. Transport do centrum trwa 11 minut, do głównego dworca kolejowego - 17 minut. Cena biletu jednorazowego to 2,20EUR (od 2010 roku 2,25EUR). Dostępne są również bilety 4-przejazdowe: 7,40EUR (od 2010 roku 7,60EUR) oraz 10-przejazdowe: 18,50EUR (od 2010 roku 19,00EUR). Bilety do nabycia w głównym terminalu bądź w automacie w tramwaju. Więcej informacji na stronie komunikacji miejskiej: //www.bsag.de/

Wypożycz auto na lotnisku BremaPołączenia z tego lotniskaZalety: łatwość dojazdu, kameralny wygląd
Wady: mała ilość "serwisu" po przejściu kontroli. NIE MOŻNA palić ;)
6

/10

22/01/2012 10:53,  
Zalety: Bardzo ladny, nowoczesny terminal, dobra komunikacja miejska, bus+ tramwaj , w 11min do centrum!! Jedna z trzech baz Ryanair w Niemczech, Duzo descynacji: Marakesz,Tallinn,Wyspy Kanaryjskie, Rhodos itd.... Restauracje, bary, sklep z pamiatkami, bezplatny taras widokowy, osobny terminal dla Ryanair.Inne linie bazujace to Lufthansa, Air Berlin,KLM,Air France, OLT
Wady: Brak po 25-03 bezposredniego polaczenia do GDN.
10

/10

11/03/2011 17:21,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Brema

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie