×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Bolonia (BLQ)


Guglielmo Marconi
Lotnisko znajduje się 6 km na północny - wschód od centrum miasta. Składa się z dwóch terminali - A i B. Między terminalami kursują co 15 minut autobusy.

  • Okazje z Polski na lotnisko Bolonia (BLQ)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Bolonia


Jak dojechać na lotnisko Bolonia?


Samochodem:
Lotnisko znajduje się w pobliżu połączenia autostrad A14 i A13 co daje duże możliwości komunikacyjne. Parkingi znajdują się na zewnątrz obu terminali. Możliwy jest także wynajem samochodu, usługa ta dostępna jest obok terminalu A.

Kolej/Metro:
Najbliższym dworcem kolejowym jest Dworzec Główny położony w centrum Bolonii. Kursują do niego co 15 minut autobusy, z dworca można się dostać do wielu włoskich, a także europejskich miast.

Autobusem:
Do i z lotniska kursują 3 linie autobusowe. Najlepiej skorzystać z linii Aerobus, jej autobusy odjeżdżają co 15 minut. Połączenie z regionem zapewniają linie ATCM i SENA.

Taxi:
Postoje taksówek znajdują się przed obydwoma terminalami. Czas jazdy z lotniska do centrum Bolonii wynosi około 15 min. Koszt podróży do centrum to około 15 - 20 euro.

Wypożycz auto na lotnisku BoloniaPołączenia z tego lotniskaZalety: Blisko do centrum. Bilet autobusem z lotniska kosztuje 6 euro, lepiej podejsc sobie kawełek na autobus miejski 1,3 euro, idac pieszo, prosta droga, warto sie przejsc.
Wady: lotnisko w remoncie malo sklepow
5

/10

04/02/2013 19:21,  
Zalety: Blisko centum, latwy dojazd autobusem z dworca kolejowego. Sprawna odprawa i kontrola bezpieczenstwa
Wady: Goraco - klimatyzacja dziala minimalnie, malo sklepow i punktow gastronomiczych po odprawie. Do samolotow trzeba biegac na piechote po plycie lotniska
6

/10

14/07/2012 17:11,  
mikeyy
mikeyy
Zalety: Mam sentyment do tegolotniska mój 1 lot z Marconiego BLQ-KRK jeszcze Centralwingsem
Wady: nie maaaa
10

/10

28/11/2011 16:25,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Bolonia

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie