×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Danube Wings (V5)


Danube WingsDanube Wings, słowacka regionalna linia lotnicza należąca do VIP Wings Airlines, wcześniej VIP AIR. Obsługuje regularne połączenia lotnicze z Bratysławy i Popradu. Flota przewoźnika składa się z samolotów typu ATR-72. Linie obsługiwały loty z Warszawy do popradu. Na początku 2010 roku zawiesiły rejsy na tej trasie. Planowano także uruchomienie rejsów z Gdańska do Popradu. Jednak do uruchomienia tej trasy nie doszło.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Mięli na samym początku doskonałe kanapki
Wady: Niemiła i sztywna obsługa z internetowego biura obsługi klienta. Po zmianie rejsu nie zwrócono mi kosztów biletu. Zaproponowano tylko zwrot opłat lotniskowych, ale musiałem wysłać aplikację faksem (wiecznie zajęty) lub wysłać na adres lotniska Bratysława. Kiedy będąc tam osobiście zostawiłem w biurze aplikację odrzucono ją (!!!). A w ub.r. jak startowali byli zupełnie inni w obsłudze... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!
2

/10

12/07/2010 18:57,  
Zalety: kiedyś super kanapki (ale to dawna historia)
Wady: zmiana rozkładu z uprzedzeniem 1-2 dni, co paraliżuje plany. Brak zainteresowania podróżnym przez linię po zmianie. Zwrot tylko opłat lotniskowych:(((
1

/10

05/07/2010 13:50,  
Zalety: Miła obsługa, elastyczność w podejściu do klienta, na początku doskonały serwis
Wady: brak
10

/10

09/12/2009 22:06,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie