Linia lotnicza Danube Wings (V5)

Lotnisko  Linia lotnicza Danube Wings (V5) Danube Wings, słowacka regionalna linia lotnicza należąca do VIP Wings Airlines, wcześniej VIP AIR. Obsługuje regularne połączenia lotnicze z Bratysławy i Popradu. Flota przewoźnika składa się z samolotów typu ATR-72. Linie obsługiwały loty z Warszawy do popradu. Na początku 2010 roku zawiesiły rejsy na tej trasie. Planowano także uruchomienie rejsów z Gdańska do Popradu. Jednak do uruchomienia tej trasy nie doszło.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

usuniety 12/07/2010 18:57   
usuniety - Profil usuniety
2 Zalety: Mięli na samym początku doskonałe kanapki

Wady: Niemiła i sztywna obsługa z internetowego biura obsługi klienta. Po zmianie rejsu nie zwrócono mi kosztów biletu. Zaproponowano tylko zwrot opłat lotniskowych, ale musiałem wysłać aplikację faksem (wiecznie zajęty) lub wysłać na adres lotniska Bratysława. Kiedy będąc tam osobiście zostawiłem w biurze aplikację odrzucono ją (!!!). A w ub.r. jak startowali byli zupełnie inni w obsłudze... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!
usuniety 05/07/2010 13:50   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: kiedyś super kanapki (ale to dawna historia)

Wady: zmiana rozkładu z uprzedzeniem 1-2 dni, co paraliżuje plany. Brak zainteresowania podróżnym przez linię po zmianie. Zwrot tylko opłat lotniskowych:(((
usuniety 09/12/2009 22:06   
usuniety - Profil usuniety
10 Zalety: Miła obsługa, elastyczność w podejściu do klienta, na początku doskonały serwis

Wady: brak
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama