×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Londyn (LCY)


London City Arpt
Lotnisko Londyn City Airport znajduje się we wschodnim Londynie, w pobliżu Canary Wharf. Lotnisko położone jest w centrum jednej ze światowych stolic finansowych. Jego dogodna lokalizacja w rozwijającej się biznesowej dzielnicy Docklands jest szczególnie atrakcyjna dla biznesmenów. Co roku port obsługuje około 1,5 miliona pasażerów. Działa tu 15 przewoźników latających do ponad 25 miast. Lotnisko posiada 1 terminal.

Linie operujące z lotniska to m.in. AirFrance, BA, KLM, Lufthansa, Swiss, VLM.

Lotnisko jest doskonale przystosowane zarówno do potrzeb pasażerów biznesowych jak i turystycznych, rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem dając dostęp do pociągów, autobusów, taksówek czy wypożyczalni samochodów. Przy lotnisku znajduje się również duży i wygodny parking.

  • Okazje z Polski na lotnisko Londyn (LCY)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Londyn


Jak dojechać na lotnisko Londyn?


Samochodem:
Dobrze oznakowana trasa. Z centrum Londynu należy kierować się na Isle of Dogs, następnie przez Canary Wharf na Royal Docks. Parking: 0 - 1h £6.50 1 - 2h £10.00 2 - 5h £14.00

Kolej/Metro:
Docklands Light Railway (DLR) - stacja London City Airport (50m od Terminala). Dojazd z centrum (Bank: 20 minut). Pociągi do/z lotniska co 7-10 minut. Jubilee Line - stacja Canning Town, następnie przesiadka na DLR.

Autobusem:
Autobus 473 obsługuje połączenie między Stratford, Silvertown, North Woolwich oraz Prince Regent Station. Autobus 474 obsługuje połączenie między Canning Town, North Woolwich oraz East Beckton przez Silvertown.

Taxi:
Dojazd do Canary Wharf około 12 funtów, dojazd do City około 20 funtów. Aktualny cennik znajduje się pod adresem: //www.londoncityairport.com/index.php?page=taxiServices

Wypożycz auto na lotnisku LondynZalety: Dobry dojazd do centrum, sprawnie zarzadzany, czysty, mila obsluga, dobra informacja.
Wady: Brak salonikow (pasazerowie klasy biznes dostaja przy odprawie kupoN , w swissie i lufthansie warty 4 funty, do wykorzystania w dowolnej kawiarnii. W okresie przedswiatecznym czesto panuje chaos.
7

/10

13/02/2011 12:56,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie