×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Port lotniczy Londyn-City zamknięty do końca kwietnia


Władze londyńskiego lotniska City ogłosiły dziś (25.03), że z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa port pozostanie zamknięty dla ruchu komercyjnego i prywatnego do końca kwietnia.


Ostatnie regularne operacje lotnicze zaplanowano na dziś wieczór. Zarazem lotnisko zapewniło, że jego wszyscy pracownicy będą nadal zatrudnieni w okresie przestoju i gotowi do powrotu do zwykłych obowiązków tak szybko, jak to będzie możliwe.

Londyn-City będzie, jako najbardziej centralny port brytyjskiej stolicy, przygotowany do pomocy w realizowaniu działań mających na celu wspomaganie walki z obecną pandemią. Infrastruktura lotniska będzie mogła w szczególności być wykorzystywana do przyjmowania lotów specjalnych oraz organizacji koniecznego transportu medycznego. 


Port lotniczy Londyn-City to najmniejsze z lotnisk obsługujących miasto. Znajduje się w dzielnicy Royal Docks w odległości niespełna 10 km na wschód od ścisłego centrum Londynu.  

Fot. M. Stusgość_d2af7 - Profil
gość_d2af7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie