×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Thai Airways International (TG)


Thai Airways International

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Thai Airways International

Zalety: Bardzo fajna linia lotnicza z duża flotą. Lot z LHR do BKK a380 czysty samolot, miła obsługa. 2x loty krajowe jeden- a330 miły personel, kattering na pokładzie (1h20 lotu) i jeden 747 dość wysłużony samolot lot ok 1h20. Miła obsługa i ładna kolorystyka samolotów w srodku. napoje alko i inne bez ograniczeń i dobrych marek. Personel na 3 z 4 lotów na 5+. Zero opóźnień.
Wady: brak udogodnień typu zatyczki do uszu, opaski na oczy itp. w EC. na lotach 12-14godzinnych tylko koc i poduszka. troche słabo. Jedzenie mało ciekawe.
8

/10

19/03/2018 15:25,  
Zalety: Trasa Khon Kaen - Bangkok, 1h lot. Samolot Airbus A330-300. Bardzo czysta i piękna kabina. Luksusowe wnętrze. Dbałość i pasażera na każdym kroku. Cena tez była bardzo dobra. Zdecydowanie polecam.
Wady: Brak
10

/10

17/03/2015 13:34,  
Zalety: leciałam kilka lat temu do BKK z FRA, samolot stary i niewygodny 747 chyba już swoje przelatał, przede wszystkim jak na azjatyckiego przewoźnika pamiętam, że było niedosprzątane, sytuację ratował przemiły personel, chociaż opóźnienie zdaje się 3 godzinne nie podniosło oceny tego przewoźnika. Być może linia dziś działa lepiej, ale wtedy pozostawiała wiele do życzenia... Przez nich uciekł mi lot Lufthansy do Katowic, odkąd tylko latam (pierwszy raz 1996) wspominam bardzo dobrze!
Wady: leciałam kilka lat temu do BKK z FRA, samolot stary i niewygodny 747 chyba już swoje przelatał, przede wszystkim jak na azjatyckiego przewoźnika pamiętam, że było niedosprzątane, sytuację ratował przemiły personel, chociaż opóźnienie zdaje się 3 godzinne nie podniosło oceny tego przewoźnika. Być może linia dziś działa lepiej, ale wtedy pozostawiała wiele do życzenia... Przez nich uciekł mi lot Lufthansy do Katowic, odkąd tylko latam (pierwszy raz 1996) wspominam bardzo dobrze!
5

/10

03/01/2015 20:57,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie