Opóźnienia w Wizz Air

Opóźnienia w Wizz Air Większość lotów taniej linii lotniczej Wizz Air z Katowic jest dzisiaj opóźniona - donoszą nasi zaniepokojeni czytelnicy. Opóźnienia sięgają 6,5 godziny. - Wszystkie loty z Pyrzowic były dzisiaj opóźnione. Jeden z samolotów miał awarię. - usłyszeliśmy w informacji lotniskowej portu w Pyrzowicach. Obecnie opóźnione są rejsy: Katowice - Londyn opóźnienie 5 godzin...
13/06/2007 21:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2007-06-22 11:11   
chris - Profil chris
Dzis wrocilem ze Sztokholmu, zarowno lot do Warszawy jak i krajowy do KTW byly opoznione z ppwodu ograniczen dot. lotow w polskiej przestrzeni powietrznej. Spytalem pilota na krajowym locie o co chodzi bo ostatnio coraz czesciej jest to podawane jako przyczyna opoznien. Przyczyna okazala sie prozaiczna ... mnostwo kontrolerow ruchu lotniczego wyemigrowalo tam gdzie lepiej placa. Ci pozostali nie wyrabiaja w godzinach szczytu i czasem trzeba czekac godzine w samolocie na zgode do startu ...
maxx 2007-06-20 20:14   
maxx - Profil maxx
Dzisiaj na przykład: Lyon LO 350 odwołany... Z przyczyn operacyjnych zapewne. LOT pewnie przerzucił swoich (nielicznych) pasażerów Lufthansie i zadowolony...
szot 2007-06-17 14:10   
szot - Profil szot
chris: w grupie LOT brakuje szkolenia dla (m.in. crew) z Know-how...
chris 2007-06-17 14:08   
chris - Profil chris
Wczoraj lot Warszawa - SZtokholm LOTem byl opozniony 30 minut z powodow "operacyjnych" Na krajowce z Krakowa daj juz "nowa" oferte LOTU czyli tylko soczek a kanapke mozna kupic za 10 PLN. Po prostu zenujace ... Nikt kanapki w calym samolocie nie kupil , a obsluga nawet nie pytala czy kto chce kupic , poprzestajac na ogolnym ogloszeniu.
szot 2007-06-17 12:14   
szot - Profil szot
gosc_praxxx: samolot z Newark jest dziś opóźniony, bo wczoraj odleciał z WAWy z opóźnieniem... zresztą opóźniony jest też dzisiaj z Chicago, z JFK, z Toronto, oraz wylecą z opóźnieniem do CHicago, JFK, EWR, Toronto oraz z KRK do JFK...
gosc_praxx 2007-06-17 11:53   
gosc_praxx - Profil gosc_praxx
Brakuje mi stałego działu DZIŚ OPÓŹNIONE. Tam, gdzie pasażerowie sami mogliby wrzucać z prostego formularza dzisiejsze obserwacje. Byłaby to fajna ciekawostka, i nie trzeba byłoby robić wielkiej afery z każdych 5 godzin. //
Bo dziś teraz na przykład: przylot z New York EWR LO 016 opóźniony w WAW z 13:55 na 18:07... Ponad 4 godziny... Tymczasem taniocha lata dziś o czasie.
szot 2007-06-17 08:42   
szot - Profil szot
MichalB: ja dla NIKOGO nie pracuję - NIE pracuję dla żadnej linii (jestem tłumaczem w kancelarii prawnej) i komentując artykuły nie mam ŻADNEGO interesu!
michalb 2007-06-16 23:19   
michalb - Profil michalb
szot czy moze ty pracujesz dla wizzair?
humbak 2007-06-16 19:07   
humbak - Profil humbak
szot: Ale to efekt tego, że nadal mamy jeszcze "owczy pęd" w stronę linii niskokosztowych, które mają w nazwie "tanie". Jak się okazuje, tanie wcale nie musi być tanie... Ja tam zawsze wolę LOT, a najbardziej Swiss, bo wiem, że mam pewność lotu.
szot 2007-06-16 19:05   
szot - Profil szot
gosc_neko1: to podróżuj z innymi liniami... masz LOT lub (solidniejsze) BA
gosc_neko1 2007-06-16 18:46   
gosc_neko1 - Profil gosc_neko1
Opóźnienie do Londynu było ponad 7 godzin, więc piszecie bzdury. WizzAir kolejny raz popisał się kompletnym olaniem pasażerów. Dostaliśmy vouczery na 4 euro, które miały starczyć na 7 godzin opóźnienie. Wiele ludzi było z małymi dziećmi, więc proszę sobie wyobrazić co się działo. Osobiście postaram się oddać sprawę w ręce prawników, bo to co robi wizzair to po prostu kretyństwo.
paolo-79 2007-06-16 11:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
szot:nie zgodze sie..miedzy FR a EZY nie ma w tych kwestiach zadnej roznicy...EZY odwolal mi kiedys wylot planowany na 21.00,njpierw byl opozniony a o 1 w nocy nagle odwolany,zaproponowali ponowny lot za 4 dni i mieli pasazerow odwolanego lotu kompetnie w d...w srodku nocy...
paolo-79 2007-06-16 11:51   
paolo-79 - Profil paolo-79
szot:nie zgodze sie..miedzy FR a EZY nie ma w tych kwestiach zadnej roznicy...EZY odwolal mi kiedys wylot planowany na 21.00,njpierw byl opozniony a o 1 w nocy nagle odwolany,zaproponowali ponowny lot za 4 dni i mieli pasazerow odwolanego lotu kompetnie w d...w srodku nocy...
szot 2007-06-16 11:30   
szot - Profil szot
gosc_stachu: albo tablica nie nadąża za pobieraniem danych...
gosc_stach 2007-06-16 11:08   
gosc_stach - Profil gosc_stach
codo opóźnień wizzair to wystarczy wejść nastronę lotniska w pyrzowicach. niema dnia, żeby ich samolot niespóźnił sie 5h
michalb 2007-06-16 10:59   
michalb - Profil michalb
i wszystko jasne chris.mowilismy o dwoch roznych czynnikach
michalb 2007-06-16 10:57   
michalb - Profil michalb
szot .mam probemy z czytaniem :-) dzieki za wyjasnienie
chris 2007-06-16 10:11   
chris - Profil chris
MichalB : moje obliczenia nie dotyczyly opoznien tylko usterkowosci.
szot 2007-06-16 08:02   
szot - Profil szot
i że możnabyło się tego od FR spodziewać...
szot 2007-06-16 08:00   
szot - Profil szot
MichalB: matko jedyna, oszaleję; a czy ja wspomnaiałem, że Twoja wypowiedź była w tonie ironicznym, czy moja? Określając EZY jako linia-niebo, chciałem podkreślić (na podstawie Twojej wypowiedzi o przepraszaniu pasażerów przez EZY za opóźnienie), że całkowicie odmiennie podchodzi do pasażerów-traktując godnie jak Klientów (przez duże K), natomiast FR jako linia-ziemia, linia nie traktująca pasażerów poważnie, trakująca ich jak bydło...nie warte przeprosin...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy