easyJet partnerem Emirates Skywards

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 listopada 2012 09:28
4 komentarze
Reklama

Uczestnicy programu lojalnościowego linii Emirates od dziś (6.11) mogą wydawać punkty zdobyte za przeloty na bilety easyJeta.

Bilet na rejs tego brytyjskiego przewoźnika niskokosztowego można zdobyć już za 7.500 punktów Skywards. Uczestnicy programu lojalnościowego Emirates mogą w ten sposób płacić za taryfę podstawową, wszystkie opłaty, jak również za koszty dodatkowe, takie jak dodatkowy bagaż czy przewóz sprzętu sportowego.

Punktów Skywards nie można jednak wykorzystywać do zmian w istniejących rezerwacjach. Zgodnie z regulaminem programu wydane punkty są bezzwrotne.

Członkowie programu Skywards mogą zbierać punkty nie tylko latając samolotami Emirates, ale również na połączeniach Alaska Airlines, Japan Airlines, Jet Airways, JetBlue, Korean Air oraz South African Airways.

Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
olo 2012-11-06 12:35   
olo - Profil olo
macieksylwia ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz .....
usuniety 2012-11-06 10:49   
usuniety - Profil usuniety
Nawiązać współpracę, np. oferując możliwość zbierania mil/punktów w Skywards za loty LO, a tu nic, to jest fakt że Emirates zacznie latać z WAW i LOT może na tym przy okazji zarobić lub nie, możliwości są a nie póżniej pisać w raportach że przez Emirates to jesteśmy na minusie a przez lata siedzą i nic nie robią.
mietek 2012-11-06 10:35   
mietek - Profil mietek
Maćku czy też Sylwio, a co LO ma zrobić Twoim zdaniem w związku z ta informacja? Zostawić miles and more?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama