Niespełnione marzenia. Pożegnanie OLT

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
01 sierpnia 2012 12:11
26 komentarzy
Reklama

Cel był wspólny - sprawić, aby każdego z nas stać było na spełnienie marzeń o lataniu - tymi słowami OLT Express żegna się już definitywnie z pasażerami na swojej stronie internetowej i Facebooku:

"Zniknęliśmy z polskiego nieba. Dla każdego z nas projekt OLT Express był czymś innym, ale cel był wspólny – sprawić, aby Polacy mogli korzystać z samolotów jako przystępnego środka transportu – aby każdego z nas stać było na spełnienie „marzeń o lataniu”. Do ostatnich godzin wierzyliśmy, że uda nam się przebrnąć przez problemy minionych dni (znalezienie nowego, strategicznego inwestora). Razem z nami w możliwość zmian na polskim niebie uwierzyło ponad 320 000 Polaków. I to dodawało nam skrzydeł! To ogromne brzemię odpowiedzialności staramy się nieść do końca.

Pracowaliśmy dla Was w ponad 800-osobowym zespole. Wielu z Was zapewne zapamięta przede wszystkim zaangażowany i troskliwy personel pokładowy. Przy realizacji tego marzenia pracowali także mechanicy, obsługa handlingowa, osoby odpowiedzialne za produkt pokładowy, administracja, bezpieczeństwo, szkolenia, obsługa Pasażerów, Call Center i wsparcie operacyjne. Tych kilkaset osób nadal nie może uwierzyć w takie zakończenie. Nadal robimy wszystko, aby skutki zamknięcia naszych rejsów były dla Was jak najmniej dotkliwe.

Dziękujemy Wam, Drodzy Państwo i życzymy nam wszystkim, aby ktoś kontynuował nasze marzenia. Liczymy na to, że ktoś podejmie to wzywanie i wreszcie skutecznie przełamie istniejące status quo.To dzięki Wam udało nam się zdobyć 76% udziałów w krajowym rynku przewozów lotniczych – jest nam przykro, że tak nagle musieliśmy ustąpić z polskiego nieba.

Zespół OLT Express"
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_4e912 2012-08-08 08:56   
gosc_4e912 - Profil gosc_4e912
Hej!czy tylko voytek jest takim szczęściarzem?Ja też czekam na zwrot i szczerze mówiąć powoli zaczynam wątpić....
nika31 2012-08-03 23:32   
nika31 - Profil nika31
@voytek
Proszę Cię o wiecej informacji
voytek 2012-08-03 23:17   
voytek - Profil voytek
...funta sie zmienil dostalem jakies 5% wiecej...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama