OLT: 7 połączeń zagranicznych z Rzeszowa

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
17 kwietnia 2012 15:23
45 komentarzy
Reklama

OLT Express uruchomi siedem zagranicznych połączeń z Rzeszowa. Przewoźnik rozpocznie pod koniec października rejsy z rzeszowskiego portu lotniczego do Monachium, Dortmundu, Paryża, Hamburga, Rzymu, Amsterdamu oraz Oslo.

- Rozmawialiśmy o nowych kierunkach, dziś przyszedł ten dzień kiedy rozmowa przerodziła się w konkrety – skomentował Łukasz Sikora, szef zespołu marketingu i rozwoju połączeń Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Zadowolenia nie krył również prezes podrzeszowskiego lotniska. Zapewnił, że wszystkie nowe trasy będą obsługiwane przez cały rok.

- Połączenia otwieramy w trudnym momencie, rzadko zdarza się, ze nowe kierunki są otwierane w jesieni, jednak z założenia żaden z kierunków nie jest sezonowy
– przekonuje Stanisław Nowak, prezes portu lotniczego Rzeszów.

Łącznie rzeszowskie lotnisko od jesieni uzyska 18 połączeń tygodniowo. Bilety na wybrane trasy będzie można nabyć już od jutra (18.04)

OLT Express zapowiedział w kwietniu serię konferencji prasowych w każdym z portów lotniczych, z których planuje uruchomienie zagranicznych połączeń.

Anna Żuchlińska, Justyna Żyła
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
optymista 2012-04-19 11:14   
optymista - Profil optymista
Trzymam kciuki za OLT i mam nadzieję, że rozwój polskiej linii w RZE zakończy wypłaty dla FR.
gosc_69853 2012-04-19 10:25   
gosc_69853 - Profil gosc_69853
Nic w tym szalonego, Rzeszów wygeneruje wystarczający popyt. Nowe kierunki otwierane na jesieni nie są aż tak rzadkie poza Polską, warto się przyzwyczajać.
as77 2012-04-18 12:44   
as77 - Profil as77
Szczerze mowiac, jestem troche zszokowany. O ile trasy do Paryza czy Rzymu moga miec jakis sens, o tyle reszta watpie.... Ale w sumie to dobrze wrozy, skoro tak maly port jak RZE otrzymal az 7 tras do tak waznych europejskich portow, to ciekawe, co otrzymajua duzo wieksze lotniska, jak WRO czy GDN :D
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama