Tytuł Superbrands dla lotniska Chopina

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
27 marca 2012 19:35
1 komentarz
Reklama

Marka "Lotnisko Chopina" została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku i otrzymała tytuł "Business Superbrands 2012". To już drugie tego typu wyróżnienie dla warszawskiego portu lotniczego.

"Superbrands" jest prestiżowym wyróżnieniem dla firm przyznawanym od 16 lat w ponad 85 krajach. Wyboru laureatów dokonują członkowie Rady Marek - niezależnego gremium ekspertów, podejmujących decyzje w oparciu o kryteria dotyczące m.in. rozpoznawalności marek, unikalnego charakteru korzyści, które oferują oraz siły więzi z klientami. W tym roku po raz pierwszy przy wyborze pod uwagę brane były także głosy konsumentów.- Superbrands jest dla nas bardzo ważnym i cennym wyróżnieniem, które potwierdza pozycję i znajomość marki "Lotnisko Chopina". Cieszymy się, że już po raz drugi nasza praca nad budowaniem wiarygodnej i wartościowej marki została doceniona - mówi Radosław Żuk, dyrektor biura PR lotniska Chopina.

The Superbrands Ltd. jest światową organizacją z siedzibą w Londynie, działająca od ponad 14 lat w 80 krajach. Początkowo Superbrands było audycją radiową w stacji BBC London, obecnie jest to międzynarodową organizacją, która ma za zadanie promować i nagradzać silne marki na poszczególnych rynkach lokalnych oraz rozpowszechniać ideę brandingu. Organizacja wydaje publikację, które często nazywane są "Bibliami brandingu", w których przedstawione są case studies marek, które otrzymały tytuł.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2012-03-28 09:15   
mietek - Profil mietek
Zawsze coś;-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama