Lublin: Dzień otwarty na lotnisku

12 grudnia 2011 15:25
2 komentarze
Reklama

W najbliższą sobotę (17.12) Port Lotniczy Lublin zorganizuje dla mieszkańców Lubelszczyzny Dzień Otwarty na terenie budowy lotniska.

Impreza, która rozpocznie się o godz. 11.00 a zakończy o 14.00, będzie okazją do zobaczenia jak powstaje jedna z największych inwestycji regionu. Zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. gotową płytę postoju samolotów oraz powstający terminal pasażerski. Dodatkowo przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin opowiedzą o inwestycji i odpowiedzą na pytania zainteresowanych.Dla mieszkańców miast województwa lubelskiego, m.in Lublina, Chełma, Zamościa, Krasnegostawu, Kraśnika, Lubartowa, Łęcznej, Puław oraz Świdnika organizatorzy przygotowali specjalne autobusy, które zabiorą chętnych na lotnisko.

Mieszkańcy pierwszych czterech miejscowości, którzy będą chcieli skorzystać z tej formy transportu powinni zgłosić chęć wyjazdu pod numerem telefonu (81) 5347440. Natomiast zapisy dla mieszkańców pozostałych miast będą prowadzone przez redakcje lokalnych gazet lub portali internetowych.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Lublin
Reklama

Ostatnie komentarze

tomojadresik 2011-12-13 17:43   
tomojadresik - Profil tomojadresik
słuszny marketing
jjemiolo 2011-12-13 03:39   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Musze przyznac ze podoba mi sie jak grupa odpowiadajaca za lotnisko lubelskie podchodzi do sprawy promocji tegoz. Ciagle donosy w prasie, otwartosc, wlaczanie ludzi do dyskusji nad przyszloscia. To ludzie z glowa i bardzo aktywni. Juz w zasadzie zaszczepili swiadomosc ze Lublin bedzie mial lotnisko. Zycze dalszych sukcesow.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama