×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Yes Airways: Pierwszy lot do KeniiW niedzielę (9.10) samolot Yes Airways po raz pierwszy przekroczył równik. Rejs zrealizowano dla Itaki na trasie Warszawa – Mombasa w Kenii. Mombasa jest drugim co do wielkości miastem w Kenii, położonym na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego.

Jest to już szósty kierunek po Turcji, Grecji, Egipcie, Tunezji i Portugalii realizowany przez Yes Airways dla Itaki.
- Przekroczenie równika może nie jest bardzo spektakularnym wydarzeniem w dzisiejszych czasach, niemniej sprawiło nam sporo satysfakcji. Dla naszych młodych linii nabiera pewnego symbolicznego znaczenia, jest to nie tylko kolejny, bo szósty już kierunek, ale też dowód uznania i zaufania ze strony Itaki, naszego partnera, największego organizatora wyjazdów wakacyjnych w Polsce - powiedział Jacek Łyczba, prezes linii Yes Airways.

Fot. Keith Burton
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie