×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air + OLT = OLT JetairRegionalny polski przewoźnik Jet Air oraz niemiecka spółka OLT łączą siły tworząc nową markę OLT Jetair.

Jet Air i OLT współpracują ze sobą od jesieni 2010 r. W ostatnim czasie obydwie linie zostały przejęte przez gdańską spółka Amber Gold.

- Połączenie sił wydaje się być naturalną konsekwencją zmian kapitałowych w obu firmach. Zmiana elementów identyfikacji wizualnej to początek zaplanowanego przez OLT Jetair procesu - mówi Ireneusz Dylczyk, dyrektor d.s. rozwoju OLT Jetair.

Na razie na stronie możemy zobaczyć nowy branding, za tydzień zaś przewoźnik zaprezentuje swoją całkiem nową stronę internetową.

W systemie pojawiły się też nowe połączenia:
  • Gdańsk - Berlin (Tegel)
  • Wrocław - Berlin (Tegel)Już teraz OLT Jetair oferuje loty na trasie Wrocław - Warszawa w cenie 49 zł.

- Zachęcam do częstego odwiedzania naszej strony internetowej, na której już dostępne są promocyjne taryfy na nasze dodatkowe rejsy z Wrocławia i Gdańska do Warszawy - przekonuje Dylczyk.

Konferencja na której poznamy więcej szczegółów na temat nowego projektu zaplanowana jest na 15 września.

Pisząc o przejęciu Jet Aira i OLT przez tego samego inwestora, gdańską spółkę Amber Gold, podkreślaliśmy, że największą szansą dla obydwu linii jest wykorzystanie międzynarodowej współpracy. Cieszy, że tak szybko zapadły takie decyzje. Dzięki flocie niewielkich, ale ekonomicznych samolotów OLT Jetair może z powodzeniem latać na mniej popularnych trasach. Loty do Berlina z Gdańska i Wrocławia to obiecujące rejsy. Trzymamy kciuki!

Paweł Cybulak, Dominik Sipińskigość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie