×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zostań legendarnym podróżnikiemArtykuł sponsorowany. Czy legendy rodzą się same? Aby to sprawdzić, marka Heineken, w ramach najnowszej kampanii „Voyage”, przeprowadza eksperyment: zabiera wybranych mężczyzn w podróż w nieznane, w najdalsze zakątki świata!

Marka Heineken, w ramach ogólnoświatowej kampanii „Voyage”, postanowiła przeprowadzić najbardziej śmiały ze swoich dotychczasowych eksperymentów. Sprawdziła, jak radzą sobie mężczyźni wyrwani z codziennej rutyny i przeniesieni do zupełnie nieznanego środowiska, wyposażeni w wyłącznie podstawowe wskazówki dotyczące drogi.

Taka też jest geneza serii „Dropped”, czyli cyklu podzielonych na odcinki opowieści o przygodach nieustraszonych odkrywców podczas ich niezwykłych podróży. Mogliśmy już śledzić eskapady czwórki śmiałków, przedzierających się przez pustkowia Alaski, pustynie Maroka, dżungle Kambodży czy… gęstwiny polskich dróg.

Przyjaźń polsko-irlandzka

W polskiej odsłonie akcji, poznamy aż dwóch legendarnych podróżników: Jakuba z Polski i Murray’a z Irlandii.

Kuba to towarzyski, otwarty i pewny siebie mężczyzna. Z prawdziwego „kanapowca” staje się legendarnym podróżnikiem. Musiał zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robił i poradzić sobie w nietypowych sytuacjach. Nagle znalazł się na wzburzonym morzu, tysiące kilometrów od domu. W momencie, gdy stanął na twardym lądzie i wydawało się, że najgorsze ma za sobą… jego oczom ukazała się sympatyczna twarz Murraya. Los połączył ich za pomocą kajdanek. Odtąd wspólnie, w pełnym tego słowa znaczeniu, musieli stawić czoło przeciwnościom, aby osiągnąć cel.„Pierwsze wrażenie jakie miałem kiedy zobaczyłem siebie obok człowieka, z którym zostałem zrzucony dodało mi otuchy. Wiedziałem, że nie będę z tym sam. Nie wiedziałem jakim jest człowiekiem. Nigdy bym się nie spodziewał, że będziemy mogli przeżyć to razem. Staliśmy się świetnymi kumplami, po tych wszystkich dniach spędzonych razem – dosłownie razem.. A było naprawdę ciężko” – mówi Jakub. „To było niesamowite zarówno dla mnie, jak i dla Murray’a. Nie wiesz gdzie jedziesz, nie wiesz co cię spotka, nie wiesz w jakim miejscu będziesz na świecie, w związku z czym jest to coś niesamowitego. Rzeczy, które się tam dzieją naprawdę zależą tylko od ciebie. Ta historia to przeżycie nie do opisania” – dodaje.

Losy polsko-irlandzkiej przyjaźni od 2. września można śledzić na kanale Dropped marki Heineken w serwisie YouTube

Legendy rodzą się same

Legend się nie kreuje. One rozkwitają — tak jak bohaterowie podróży Heinekena. „Rozpoczynając »Voyage«, piątą część naszej kampanii »Legends«, chcemy osiągnąć coś więcej niż tylko zachęcić mężczyzn do zaradności i otwartości na to, co niesie świat. Kilku wybrańcom dajemy szansę na przekroczenie granic własnego, wygodnego świata. »Dropped« to społeczny eksperyment, który będzie wymagał od uczestnika ujawnienia swojej prawdziwej natury. Jeśli to zrobi, przeżyje podróż, która obrośnie legendą” — mówi Anetta Gołda Brand PR Manager w Grupie Żywiec i dodaje: „Chcemy zachęcić naszych konsumentów, by byli ciekawi świata i razem z nami go odkrywali, dlatego też zapraszamy wszystkich fanów marki Heineken, by śledzili nasze stronę www.heineken.pl, będą mieli szansę, by wyjechać w podróż życia. W nieznane”.

Dołącz do legendarnych odkrywców!

Jedną z głównych części kampanii jest promocja dla konsumentów marki Heineken. Osoby, które kupią dowolny produkt Heinekena, będą mogły skorzystać z kodu promocyjnego pod kapslem i zagrać w grę online, która sprawdzi ich umiejętności nawigacyjne w ramach cyfrowej podróży. Kilku szczęśliwców wygra udział we własnej legendarnej podróży. Nagrody obejmują bowiem pełne adrenaliny i przygód wyprawy w nieznane.

Reklama telewizyjna „Voyage”, która posłużyła jako inspiracja eksperymentu podróżniczego „Dropped”, została wyemitowana w polskiej telewizji 2. września br., a poprzednie odcinki dotyczące pozostałych podróży, dostępne są już na stronie Heinekena i na serwisie YouTubie.

artykuł sponsorowanygość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie