×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poszukiwany i... znalezionyeasyJet znalazł w Polsce sobowtóra Księcia Williama. Jest nim Paweł Rozen, który jest jednym z najbardziej podobnych mężczyzn do Księcia Williama w Europie.

Spośród setek nadesłanych zgłoszeń Paweł został wytypowany do udziału w wielkim finale konkursu na sobowtórów książęcej pary, który odbędzie się 27 kwietnia w Londynie. Podczas ostatniego etapu rywalizować będzie ze sobą dwadzieścia osób, z których zostanie wybrana para sobowtórów Williama i Kate. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają możliwość latania za darmo przez rok na pokładach linii easyJet.

 - Często mówiono mi, że jestem podobny do Księcia Williama, zwłaszcza po ogłoszeniu informacji o jego zaręczynach z Kate Middleton.  Jestem podekscytowany faktem uznania mnie za jednego z najbardziej podobnych do Księcia mężczyzn w Europie. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam innych finalistów konkursu – nie wspominając o możliwości bycia w Londynie w tym samym czasie, kiedy będzie odbywał się długo wyczekiwany ślub - powiedział Paweł Rozen.Paweł pozostanie w Londynie aż do ślubu Williama i Kate. Dzięki easyJet będzie mógł obserwować całą uroczystość, będąc w stolicy Wielkiej Brytanii.

 - Nasi finaliści są najbardziej podobnymi osobami do Kate i Williama w Europie. Dlatego mamy zamiar ugościć ich tak, jakby byli prawdziwą rodziną królewską i umożliwić im wizytę w Londynie dokładnie w czasie uroczystości ślubnych. Chciałbym dodać, że przy tak dużej liczbie zgłoszeń wybór był bardzo trudny, ale Paweł Rozen spełnił nasze oczekiwania i jest idealnym kandydatem na najlepszego sobowtóra księcia Williama - skomentował Paul Moore, dyrektora ds. komunikacji w easyJet.

Tomasz Wyszyński
fot. Biuro prasowe easyJetgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie